Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Takie rzeczy nie tylko w Rosji! Akt agresji na skrzyżowaniu ul. Konopnickiej i Reymonta w Malborku - 07.06.2016

Widz naszej telewizji udostępnił nam nagranie, na którym widać jak na małym rondzie dochodzi do nietypowego zdarzenia. Mężczyzna z audi zajeżdża drogę kierowcy peugeota. Widać, że dochodzi do zatargu...

W tym przypadku kierowcy ewidentnie nie wytrzymali napięcia w szczególności mowa o jadącym audi. Kierowca wysiadł i podszedł do kierującego  peugeotem. Z relacji osoby która dostarczyła nam nagranie mężczyzna z audi miał uderzyć kierowcę białego  peugeota. Jaka była przyczyna zajścia? Czy wcześniej mogło zajść do zatargu między mężczyznami? - tego nie wiemy. Jedno jest pewne - ulica nie jest odpowiednim miejscem na roztrząsanie tego typu sporów.

Nagranie zostało dostarczone ok. 1 miesiąca temu. Z faktu błędnie ustawionej daty i godziny nieznane nam są szczegóły wykonania nagrania.


Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora nagrania. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia lub mają wiedzę o tym co się stało, to czekamy na informacje i wasze komentarze!


Kamery na wyposażeniu aut

Obecnie w dobie dynamicznego rozwoju i miniaturyzacji urządzeń na popularności zyskują rejestratory jazdy, czyli kamerki samochodowe przez niektórych określanych mianem samochodowych czarnych skrzynek. Dzięki nim możemy zarejestrować wszystko to, co dzieje się przed autem. Kamery samochodowe są bardzo przydatne w życiu codziennym każdego kierowcy. Okazują się że są skuteczną bronią w walce z agresja na drodze i piractwem drogowym. A co Wy sądzicie na ten temat?

Kultura (brak) Polskich Kierowców

Przedstawiona sytuacja to jedna z wielu oznak „Kultury Polskich Kierowców”, a raczej jej braku. Takie zachowania możemy zaobserwować na przeróżnych stronach internetowych czy portalach społecznościowych. Filmiki, obrazujące takie sytuacje, szybko zyskują popularność. I choć w takich chwilach wolelibyśmy  pozostać anonimowi, coraz częściej w sieci pojawiają się kompromitujące dla nas treści. Czy publikowanie nagrań jest zatem etyczne i zgodne z prawem?

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze filmy


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Nnnn
Nnnn 28.05.2019, 21:53
Hmm tam jak widać jest rondo jak jest przepisie ruchu drogowego że jadoncy kierowcy na rondzie mają pierwszeństwo prawda a na tym nagraniu widać że kierowca białego samochodu był pierwszy a kierowca czarnego wymusił pierwszeństwo więc oglądnięcie jeszcze raz nagranie a zobaczycie kto był pierwszy na skrzyżowaniu okrężnym pomimo że był znak ustąp pierwszeństwa
sp o ko
sp o ko 04.12.2016, 10:56
a niech się pozabijają będzie wariatów mniej
op
op 11.06.2016, 09:50
Popieram Pana z audi pewnie białe pudełko w koncu nauczy się poruszac hehe
cybu
cybu 09.06.2016, 10:35
To rondo emanuje złą energią której efekty widzimy na filmie :D
Popek Jr.
Popek Jr. 09.06.2016, 10:24
Nawet pojęcia nie macie o co tam chodzilo, ale adwokatów widać nie brakuje;)