Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz(nie tylko)parkowania zablokował ruch na Pionierów w Malborku? - 22.05.2016

Mistrz(nie tylko)parkowania zablokował ruch na Pionierów w Malborku? - 22.05.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który (jak twierdzi autor zdjęcia) 22 maja br. zaparkował swoje auto przy Parafii Bł. 108 Męczenników Polskich w Malborku utrudniając swobodny przejazd innym uczestnikom ruchu drogowego.

Jak napisał autor zdjęć - "Mistrzyni przez całą mszę blokowała Toyotą ulicę Pionierów.”

Do naszej redakcji napisała osoba podająca się za świadka zdarzenia. Jej zdaniem sytuacja wyglądała zupełnie inaczej - "Osoba, która zaparkowała Toyotą, stanęła na tej ulicy za dwoma samochodami, nie blokując przejazdu nikomu. Po wyjściu z kościoła zastała taką sytuację jak widać na zdjęciu. Czarny nissan i biały volkswagen stały po drugiej stronie ulicy. Przyjechały tam później i to one de facto zablokowały na niej ruch."

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

 

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.

Wysyłając zdjęcie/a prosimy wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Zuza
Zuza 27.05.2016, 10:08
Obydwa auta zaparkowane niezgodnie z przepisami ,odległość od zakrętu nie przekracza 5 metrów.Jezeli nie ma zakazu parkowania na jednej ze stron to wszyscy musza tak zaparkować aby wolny pas wynosił 3,5 m,tzn wjechać na chodniki dla pieszych.Na chodniku musi zostać 1 metr szerokości dla pieszych i wózków z dziećmi.Z tego co widać wszyscy powinni być ukarani a auta na Lawetę i na parking,następnie pożądań grzywna i naucza sie inni rowniez.Pozdrawiam.
omtr
omtr 25.05.2016, 13:54
Jedna prośba do redakcji...aby nie zakrywała tablic rejestracyjnych samochodów tych "miszczów"...
byłem tam
byłem tam 24.05.2016, 14:16
Właściciel samochodu stoi i rozmawia przez telefon kontrolując sytuację więc w czym problem .... stał przez chwilę a nadgorliwiec zdjęcie zrobił
Do bylem tam
Do bylem tam 24.05.2016, 22:45 (odpowiedź do byłem tam)
W tym problem, ze wszyscy musieli cofac z powrotem, bo wlasciciel chyba stracil kontrole nad sytuacja.
NieTakaMłoda
NieTakaMłoda 24.05.2016, 12:41
Nie ma się co dziwić. Więcej samochodów niż miejsc w których można zaparkować albo bezpiecznie zostawić auto. Ludzie trochę wyrozumiałości.
Ale zdarzają się również większe asy :-)
xs
xs 24.05.2016, 10:40
skąd wiadomo kto zablokował ulicę? równie dobrze mógł być to ten drugi biały samochód. Tak swoją drogą, wszędzie jest pełno takich "mistrzów", co z tego, że straż miejsca przyjedzie, jak tylko popatrzy, pościemnia i pojedzie... chyba w myśl zasady co wolno wojewodzie....