Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jesteś fachowcem? Zdobywaj zlecenia w internecie!

Jesteś fachowcem? Zdobywaj zlecenia w internecie! fot. Jesteś fachowcem? Zdobywaj zlecenia w internecie!
Zakładasz firmę, postanawiasz świadczyć usługi, masz fach w rękach, ale... nie masz klientów. Czy to znaczy, że w Twojej okolicy nie ma zapotrzebowania na ten typ usług? Nie. To znak, że Twoi potencjalni klienci nie wiedzą o Twoim istnieniu.

Mit, że najtańszą i najlepszą formą reklamy jest ogłoszenie w lokalnej, nierzadko darmowej, prasie, można włożyć między bajki. Może i faktycznie lokalne ogłoszenia są najtańsze, ale formą reklamy już dawno nie są. Mało kto czyta ogłoszenia drukowane czcionką numer pięć. Wieszanie ogłoszeń na słupach jest tak samo nieskuteczne. W zdecydowanej większości przypadków w ciągu kilku godzin zostaną zasłonięte nowymi ogłoszeniami.

Co więc ma robić przedsiębiorczy fachowiec by znaleźć klientów? Zaufać najnowszym sposobom komunikacji międzyludzkiej i zacząć reklamować się w internecie! Reklama w internecie wbrew pozorom nie kosztuje góry złota. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak się zareklamować by dotrzeć bezpośrednio do potencjalnych klientów.

Znany od lat we Francji portal dla usługodawców i usługobiorców doczekał się polskiej wersji. Na www.starofservice.pl każdy usługodawca może się zarejestrować i zacząć poszukiwać klientów. A dokładniej to klienci, poszukując potrzebnego im fachowca mają szansę odnaleźć właśnie Ciebie!

Jak to dokładnie działa?

Bardzo prosto. Portal starofservice.pl jest pośrednikiem między klientem a fachowcem. Pośrednikiem – czyli umożliwia kontakt między fachowcem a zleceniodawcą. Od typowych baz danych usługodawców różnych dziedzin różni się przede wszystkim sposobem wyszukiwania tychże. Potencjalny klient nie musi przeglądać setek ogłoszeń, dzwonić w ciemno i szukać kogoś gotowego przyjąć zlecenie. Tu odbywa się to inaczej. Klient wypełnia krótką ankietę, zaznacza kiedy i z jakiej branży fachowiec będzie potrzebny po czym... czeka na oferty. Kiedy więc przedsiębiorca dostanie informację, że ktoś szuka właśnie kogoś z jego umiejętnościami, może na takie zapotrzebowanie odpowiedzieć, w kilku słowach opisując swoją działalność i podając szacunkową cenę usługi. Po zakończeniu zlecenia klient wystawia referencje. Z czasem gdy ilość pozytywnych ocen jest coraz większa usługodawca wręcz nie może opędzić się od klientów!

Internet to stosunkowo nowe medium i sposób reklamy. Powszechny dostęp do internetu w Polsce trwa niewiele więcej niż dekadę. To wciąż dziewiczy rynek. Kto szybciej nauczy się z niego korzystać ten będzie wygrany. Nie czekaj. Załóż konto na starofservice.pl już dziś! Ryzykujesz tylko tym, że nagle zaczniesz mieć więcej pracy. Ale przecież o to właśnie chodzi, prawda?

Jesteś fachowcem? Zdobywaj zlecenia w internecie!
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.