Wydanie nr 22/2021, Piątek 22.01.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Uriel, Anastazy, Dorian, Gaudencjusz, Gaudenty, Dobromysł, Wincenty, Jutrogost
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski: Dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich prowadził mając 1,5 prom. alkoholu w organizmie – 26.04.2016

  • Wydanie nr 22/2021
  • 26 kwietnia 2016, 09:37
  • Mł. asp. Karolina Gastoł – Zawicka, rzecznik prasowy KPP w Sztumie
  • Na sygnale
Powiat sztumski: Dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich prowadził mając 1,5 prom. alkoholu w organizmie – 26.04.2016 fot. Archiwum
W miniony weekend policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sztumie udaremnili dalszą jazdę dwóm pijanym kierowcom. Jeden z zatrzymanych miał prawie 1,5 promile alkoholu w organizmie, natomiast drugi kierujący był po użyciu alkoholu.

Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie wykazał alkomat w czasie badania trzeźwości 31-letniego motorowerzysty. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji w Watkowicach. Kolejny zatrzymany wpadł w ręce policjantów wczoraj popołudniu Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej na terenie gminy Dzierzgoń , gdzie jadąc podczas jazdy oplem miał 0,48 prom alkoholu w organizmie.
Ostatnim zatrzymanym podczas minionego weekendu kierowcą okazał się 57-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Mężczyzna kierował pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Badanie stanu technicznego pojazdu wykazało, że auto posiada nieprawidłowe oświetlenie, za co funkcjonariusze z drogówki zatrzymali dowód rejestracyjny.
Zatrzymane przez policjantów osoby niebawem staną przed sądem, gdzie odpowiedzą za jazdę po alkoholu. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwym zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Mł. asp. Karolina Gastoł – Zawicka, rzecznik prasowy KPP w Sztumie
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.