Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzierzgoń: Rusza sekcja rowerowa Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Oddzyskaj kondycję i podziwiaj widoki na dwóch kółkach! – 13.04.2016

Dzierzgoń: Rusza sekcja rowerowa Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Oddzyskaj kondycję i podziwiaj widoki na dwóch kółkach! – 13.04.2016 fot. DOK
Sekcja rowerowa Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury organizuje wycieczki rowerowe z kulturą. Jazda na rowerze może być doskonałą alternatywą wobec wielogodzinnego wpatrywania się w ekran telewizora, komputera lub co gorsza smartphona. Na rowerowym szlaku czeka szereg atrakcji.

Sekcja rowerowa zamierza poprowadzić uczestników rajdów śladami najpiękniejszych zakątków okolicy. Na plakacie promującym inicjatywę widnieje sąsiedni Sztum, ale też Kwidzyn, Malbork i Przezmark, można zatem sądzić, że będą one gościć pasjonatów dwóch kółek z Dzierzgonia. A trzeba przyznać, że tych stronach pięknych krajobrazów, jak i zabytków - nie brakuje. 
Na wycieczki rowerowe wspólnie z DOK zaprasza rowerzysta Adam Leoniak. Pierwsze spotkanie już 13 kwietnia (środa) o godz. 17.00.   

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.