Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Serce - Sercu" czyli jubileuszowa V Gala Wolontariatu w Sztumie - 02.12.2015

Dnia 02.12.2015r. z okazji przypadającego w grudniu Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbyła się V Gala Wolontariatu. Uroczystość miała miejsce w sali kinowej Sztumskiego Centrum Kultury, a udział w niej wzięło ok. 300 osób, w tym wolontariusze wraz z opiekunami oraz zaproszeni goście. Podobnie jak w roku ubiegłym wolontariusze z całej gminy zebrali się przed ratuszem, aby takim radosnym przemarszem do kinoteatru pokazać mieszkańcom swój wielki potencjał.

Podczas Gali złożono podziękowania wszystkim wolontariuszom i ich opiekunom, którzy bezinteresownie działają na rzecz innych osób. W ramach podziękowań wolontariusze otrzymali pamiątkowe łódeczki wykonane przez uczestników i terapeutów Środowiskowego Domu Samopomocy w Czerninie, działającego w strukturach Miejsko –Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie, natomiast ich opiekunowie otrzymali specjalne statuetki wykonane w Zakładzie Karnym w Sztumie.


Podczas uroczystości występowały dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sztumie oraz młodzi artyści ze Sztumskiego Centrum Kultury. Na koniec zaproszeni goście skosztowali specjalnie przygotowanego na tę okazję tortu.
Organizatorami spotkania był Burmistrz Miasta i Gminy Sztum, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie oraz Sztumskie Centrum Kultury.

 


Opis: Urząd Gminy i Miasta Sztum

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.