Wydanie nr 22/2021, Piątek 22.01.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Uriel, Anastazy, Dorian, Gaudencjusz, Gaudenty, Dobromysł, Wincenty, Jutrogost
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzierzgoń: Impas w głosowaniu o odwołanie Przewodniczącego Zbigniewa Przybysza. Kto się wstrzymał? Komentarze posesyjne – 01.12.2015

W dniu wczorajszym odbyła się nadzwyczajna sesja rady miejskiej w Dzierzgoniu w związku ze złożonym wnioskiem o odwołanie przewodniczącego Zbigniewa Przybysza. Radni opozycji swój wniosek argumentowali iż przewodniczący moderuje sesje niezgodnie z prawem.

Ostatecznie Rada Miejska w Dzierzgoniu w głosowaniu niejawnym stosunkiem głosów:

za odwołaniem 7 radnych przeciw 7 radnych oraz przy jednym głosie wstrzymującym, nie odwołała przewodniczącego.

Oto komentarze posesyjne.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (69)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
matka
matka 02.12.2015, 20:49
Jakie to tanie! Chwalenie się dożywianiem dzieci. ZwłaszcZa gdy ma sie kase na wszystko
ojciec
ojciec 02.12.2015, 21:44 (odpowiedź do matka)
Może i tanie, ale czy Ty nie masz możliwości zrobić tego samego. Nie spal papierosa , nie wypij piwa czy kielonka tylko się podziel. Masz taką potrzebę to zrób to.
Iza
Iza 02.12.2015, 21:15 (odpowiedź do matka)
Ale pomaga i to dużo p. Zbyszek, kto jest taki hojny, kto oddał w tamtych kadencjach swoje pieniądze, zeby wszyscy tyle pomagali.
haker z sąsiedztwa
haker z sąsiedztwa 02.12.2015, 21:39 (odpowiedź do Iza)
Iza to radna Emilka ;) wszystkie lamy do szkolenia lol
Iza
Iza 02.12.2015, 22:23 (odpowiedź do haker z sąsiedztwa)
Hakerze z sąsiedztwa jesteś w wielkim błędzie. ..ale skoro tak uważasz to kim ty jesteś Rysiem,Brysiem czy jak im tam.pozdrawiam
haker z sąsiedztwa
haker z sąsiedztwa 03.12.2015, 07:40 (odpowiedź do Iza)
śmiesznie gdy lama nadrabia miną lol
tiktak
tiktak 02.12.2015, 20:26
Mam pytanie do redaktora P. Roberta , czy Pan wie co znaczy słowo IMPAS i czy przypadkiem nie chodziło panu o słowo REMIS?
niestety nie redaktor a wikipedia
niestety nie redaktor a wikipedia 02.12.2015, 21:11 (odpowiedź do tiktak)
Impas (z francuskiego impasse – położenie bez wyjścia), stadium negocjacji, w którym partnerzy: państwa, organizacje bądź partie polityczne prowadzące rozmowy nie mogą dojść do porozumienia w jakiejś sprawie z powodu nieustępliwego stanowiska jednej lub obu stron.
tiktak
tiktak 02.12.2015, 22:07 (odpowiedź do niestety nie redaktor a wikipedia)
Dzierzgoń: Impas w głosowaniu o odwołanie Przewodniczącego Zbigniewa Przybysza.

To cytat ,w głosowaniu był remis więc wynik głosowania jest rozstrzygnięty(przewodniczący zostaje) i żadnego impasu nie ma. Sytuacja dzierzgońska nie ma zadnego zwiazku z Twoją definicją . Przekładając na prosty język, jest strona upierdliwców, która nie może się określić o co jej chodzi, ale nie widzi żadnej płaszczyzny porozumienia i robi wszystko na przekór.
murek
murek 03.12.2015, 07:39 (odpowiedź do tiktak)
ci upierdliwcy próbuja powstrzymac oszoloma
tiktak
tiktak 03.12.2015, 12:56 (odpowiedź do murek)
I jest to ich nadrzędne działanie (tak to widać), a może coś podpowiedzieć ludziom z UM, doradzić, wyjść z własną inicjatywą.Rozumiem że radny Pskiet jako stary emerytowany funkcjonariusz się nudzi i po swojej profesji dalej prowadzi dochodzenia, postępowania itd.,ale na Boga pomóżcie w czymś,a nie wszędzie wietrzycie machloje.Uwierzcie bez machlojek też można funkcjonować.
Cześć
Cześć 02.12.2015, 20:09
Panie Zybszyku. Pan sam wie ilu ludziom Pan pomógł i ilu jeszcze pomoże za co ukłon wielki. Proszę nie zwracać uwagi na te obłudne komentarze dotyczące Pana osoby. Widocznie co niektórzy sami tyłka nie rusza a zazdrość że Pana stać na taki gest by sponsorować posiłki ich zżera!
baj
baj 02.12.2015, 21:16 (odpowiedź do Cześć )
dlaczego nie stać pani redlin, kleina, i innych czlonków rady nadzorczej rti aby oddać diety dla dzieci? Cześć ty uzywaj wazeliny, bedzie ci latwiej wlazić w d**e przewodzniczacemu
czopek z kolcem
czopek z kolcem 02.12.2015, 21:02 (odpowiedź do Cześć )
padac na kolana przed krolem lezec plackiem czesc ty juz lezysz ba nawet czopkiem jestes
123
123 02.12.2015, 21:00 (odpowiedź do Cześć )
Zrób listę ;)
Iza
Iza 02.12.2015, 19:42
Panie radny Tomaszu.masz rację odejdz. Po co ci ten cyrk i tyłu oslow .wcale się nie dziwie ze chce odejść.siedziec w jednym rzędzie z takimi zlosliwymi ludzmi.po co zniżać się do takiego poziomu.dobra decyzja.
zwykły
zwykły 02.12.2015, 20:47 (odpowiedź do Iza)
Poziom wyznacza pan Zbyszek. Jaki on jest widać i słychać. Wstydzę się gdy czytam tak zakłamane komentarze. Jak to jest, że ktoś pluje w oczy pana Zbyszka a ten mówi, że deszcz pada? Panie Zbigniewie! Pan nie wie, co ze swoimi dietami robią inni radni. To, że nie chwalą się co robią z tymi pieniędzmi, nie oznacza, że je konsumują. Proszę Pana! Pan jest osobą majętną, posiadającą znakomicie prosperującą firmę. Naigrywanie się w taki sposób psychologia A. Adlera, konkretnie "celowość nieuświadomiona"). Pan doskonale wie jak przedstawić i określić cel. Ja to nazwę po imieniu: MANIPULACJA! Nie chcę przeprowadzać psychoanalizy, jednak uważam, że Pan stanowi swojego rodzaju zagrożenie dla tej grupy ludzi, z którymi przyszło Panu egzystować. Posiadł Pan ciekawą umiejętność narzucania swoistego paradygmatu, który dla przeciętnego zjadacza dzierzgońskiego chleba jest wyznacznikiem rzeczywistości. Mimo to, ja postrzegam Pana w sposób trywialny. Pan nie tworzy niepodzielnej całości. Jako osobowość umieszczam pana pomiędzy: (Obie osobowości chwiejne emocjonalnie) Typ impulsywny a Typ borderline.
Panie Zbyszku! Nie wszyscy używają tylko internetu. Są tacy, którzy czytają książki.
Kojini
Kojini 02.12.2015, 20:08 (odpowiedź do Iza)
Tak, lepiej potulnie jak owieczka z drugiej hahhahahahaaaa
Iza
Iza 02.12.2015, 20:26 (odpowiedź do Kojini)
Tak właśnie uważam że lepiej potulnie bez złośliwych min. zresztą uważam że p.Tomek i p.Sebastian i p. Dywan mają tylko klasę.
beka
beka 02.12.2015, 20:51 (odpowiedź do Iza)
Iza Pan sebastian to klasa dla siebie......... szmatex
Iza
Iza 02.12.2015, 22:31 (odpowiedź do beka)
Beka ...może i dla siebie ale dla mnie spoko Radny.mam prawo mieć swoje zdanie.lubie go jako człowieka a z tego cyrku mam ubaw:-D
Wyborca z Pana okręgu
Wyborca z Pana okręgu 02.12.2015, 18:52
Ja mam pytanie do Pana Przewodniczącego, czy po dzisiejszych obradach Sejmu, dalej Pan uważa że Polska odzyskała niepodległość gdy do władzy doszedł PIS, bo ja uważam , że dziś straciliśmy niepodległość.
pis
pis 02.12.2015, 20:17 (odpowiedź do Wyborca z Pana okręgu)
Rozumiem że oglądałeś TVN