Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Będą wybory w Gminie Dzierzgoń. XII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dzierzgoniu – 01.12.2015

Dziś tj. 1 grudnia w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu odbyła się XII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej podczas której odwołany miał być z funkcji Przewodniczącego Zbigniew Przybysz.

Ostatecznie Rada Miejska podczas tajnego głosowania podjęła decyzję o pozostawieniu na stanowisku obecnego Przewodniczącego.

Stosunek głosów układał się następująco:

Za odwołaniem – głosowało 7 radnych  
Przeciw odwołaniu – głosowało 7 radnych
Osoby wstrzymujące się od głosu – 1 radny


W związku ze złożeniem przez Radnego Tomasza Przybyłowskiego mandatu, w okręgu wyborczym z którego startował radny będą musiały odbyć się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej.  

Już jutro komentarze Przewodniczącego Rady oraz wnioskodawcy.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Betti
Betti 01.12.2015, 22:19
Panowie Świder i Pskiet mają chociaż odwagę przeciwstawić się tej obłudzie jaką prezentuje Pan Przewodniczący. Przecież nie da się tego spokojnie oglądać. Jakim trzeba być hipokrytą, jaką arogancję prezentować, by udawać, że wszystko jest dobrze. Ten wynik głosowania radnych doskonale pokazuje, że obecna władza wcale nie posiada monopolu na mądrość. Obserwuję poczynania magistratu od początku. Zgadzam się z wypowiedziami radnych opozycji. Ten urząd nie pracuje. Ten urząd zajmuje się czystkami personalnymi oraz realizacją prywatnej krucjaty jaką prowadzi pan przewodniczący. Wygląda na to, że to najgorszy czas dla naszego miasta. Jakiś czas temu podjęłam decyzję o wyjeździe z kraju. Tu nie ma szans na godne życie. Po wyborach łudziłam się, że coś się zmieni. Jednak jest jeszcze gorzej. Zatrudniają ludzi z zewnątrz. Gdzie te miejsca pracy dla młodych Pani Burmistrz? Gdzie te wszystkie obietnice Panie Przybysz? Powiem Wam gdzie. W Waszej arogancji i bucie. Jestem na walizkach, już mnie tu nie będzie. Pozostaje mi współczuć tym, którzy będą musieli Was znosić. To takie moje pożegnanie z miastem.
Mimo wszystko życzę wszystkim dobrego życia.
Betti
Iza
Iza 01.12.2015, 22:46 (odpowiedź do Betti)
A ja się cieszę że zostaje. A Tobie życzę powodzenia.
robol
robol 01.12.2015, 21:53
jednak nadal rozwalanie gminy,,,,,,,,,,,szkoda,,,,,,,,,,,,czas ucieka ten czas zabral nam Przybysz i Domańska rok minoł a tu nic zero efektów gdzie ten czas na zmiany zmieniliście tylko swoje zarobki macie w du e ludzi macie wdu e,,,,,, wszystkicg nachapac sie chcecie i tyle Swider Pskiet Chaber nic nie zdziałacie zniszczom was
Polacy nie Gęsi
Polacy nie Gęsi 01.12.2015, 23:33 (odpowiedź do robol)
minął nie minoł, Haber nie Chaber, zniszczą nie zniszczom. Poza tym wszystko w porządku.
Florka
Florka 01.12.2015, 23:17 (odpowiedź do robol)
Proponuję poćwiczyć ze słownikiem języka polskiego ortografię,bo aż oczy bolą jak się patrzy na takie błędy...
glodny
glodny 01.12.2015, 21:45
Radny Miszczu chce oddać diete he he he ja przyjmę nie jadlem dzis obiadu
Iza
Iza 02.12.2015, 08:58 (odpowiedź do glodny)
Tylko jeden się zachował i oddał kasę...A ty głodny weź się do roboty a nie żebrz :) bidaku
pinio
pinio 02.12.2015, 21:49 (odpowiedź do Iza)
Po co ta informacja na forum sesji radnego Miszczuka. Popis nie popłaca. Czy WIELKI radny chciał zaimponować guru
sumienie
sumienie 01.12.2015, 21:17
A mnie jest szkoda jesieni ;) Zima tuż :P Czopek Bogdan rozpuścił się tam gdzie najcieplej u pana przewodniczącego. Ten największy czop Seba uśmiechnięty i samo zadowolony będzie używał samoopalacza na nartach. Może nawet będzie sam zjeżdżał, istnieje też możliwość, że będzie smarował plecki Zbyszkowi ;) Nawet może będzie go pchać pod górkę ;) Takie popychanie czasami kończy się źle. Nie, żeby zmiana orientacji była czymś złym... ;) ale od popychania robią się odciski. Te ślady pozostają na długo ;) Policjant pewnie o tym wie ;) Panie Sebastianie! Życzę dobrego humoru w każdy ranek patrząc w lustro przy goleniu!
P.S. Talibowie się nie golą ;)
Rozum
Rozum 01.12.2015, 22:12 (odpowiedź do sumienie)
Nie wypada młodej niby wykształcone kobiecie wypisywać takie bzdury. Chyba Ci się kochana z portale z pudelkiem pomyliły...
asia
asia 01.12.2015, 21:56 (odpowiedź do sumienie)
co ty bierzesz czlowieku, nie sumienie tylko połmózg ! widac ze zal ci du*e sciska, bo ci sie nie ma co rozpuszczac ?! odsuneli od koryta i teraz nadrabiasz hejtami ? pokaz jak nizej jeszcze mozna upasc ! jak w tym miescie ma cokolwiek funcjonowac ?! z takimi kozakami co dorwali sie do netu daleko sie nie zajdzie !
uśmiech zza płota
uśmiech zza płota 01.12.2015, 22:34 (odpowiedź do asia)
W tym mieście najlepiej funkcjonuje urząd gminy pusta lalo hi hi hi
Iza
Iza 01.12.2015, 21:15
Super Pani Geniu. Bardzo dobra robota. Chciałabym mieć tyle odwagi co Pani żeby im wykrzyczeć prawdę tak jak Pani. Uważam że nie ma się Pani czego wstydzić, Pani własnymi rękami zarabia a nie tak jak Radny H. dorabia się na gminie. Brawo i jeszcze raz Brawo, I Dużo osób jest tego samego zdania.Pozdrawiam tych którym się urwało:)
grzybiarka
grzybiarka 01.12.2015, 21:42 (odpowiedź do Iza)
Tak! Pani Genia jest super! Idolka dla podobnych jej! To co nazywacie odwagą jest zwykłym cyrkiem, brakiem kultury i demagogią. Pani Genia już pokazała co potrafi będąc radną. Dwa grzyby w jednym barszczu to zbyt wiele nawet dla tej rady! No chyba, że przewodniczący to sromotnik?