Wydanie nr 23/2021, Sobota 23.01.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Złóżmy hołd ofiarom terroryzmu w Paryżu. Mieszkańcy Malborka mają okazję połączyć się w bólu z Narodem Francuskim - 18.11.2015

Złóżmy hołd ofiarom terroryzmu w Paryżu. Mieszkańcy Malborka mają okazję połączyć się w bólu z Narodem Francuskim - 18.11.2015 fot. 82-200.pl
Mieszkańcy Malborka mają okazję połączyć się w bólu z Narodem Francuskim i wyrazić słowa współczucia i solidarności z rodzinami i bliskimi ofiar zamachów terrorystycznych, które miały miejsce w piątek (13.11) w Paryżu.

W holu Urzędu Miasta Malborka na I piętrze (przed Sekretariatem) wystawiona została księga kondolencyjna, do której będzie można się wpisać do najbliższej środy (18.11).

Jednym z miast partnerskich Malborka jest leżące w pobliżu Paryża Margny-Les-Compiegne. Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Przewodniczący Rady Miasta Malborka Arkadiusz Mroczkowski wystosowali do mera tego miasta słowa solidarności o następującej treści:

"Piątkowe zamachy w Paryżu wstrząsnęły całym światem. Wstrząśnięci i smutni są również mieszkańcy Malborka. To niewyobrażalna tragedia, rozpacz i dramat wielu niewinnych ludzi. To nie powinno się wydarzyć. 

W tych trudnych dniach solidaryzujemy się z mieszkańcami Paryża i rodzinami ofiar zamachu. Współczujemy i oddajemy hołd wszystkim tym, którzy zginęli w piątek z rąk terrorystów. Jesteśmy myślami z Francją, jesteśmy myślami z mieszkańcami Margny-Les-Compiegne."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.