Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przemyk Akustik Trio gwiazdą "Wielkich Nieobecnych" w Malborku - 11.11.2015

11 listopada, w Święto Niepodległości, w zamkowym Karwanie zaśpiewała Renata Przemyk. Towarzyszyli jej Piotr Wojtanowski grający na basie i gitarze akustycznej oraz Grzegorz Palka na gitarze akustycznej.

Koncert zorganizowany został przez Malborskie Centrum Kultury i Edukacji w ramach corocznej imprezy "Wielcy Nieobecni". Ponieważ w tym roku nie odbył się tradycyjny konkurs piosenki, dlatego na scenie przed zespołem zaśpiewały laureatki poprzednich edycji oraz wielu innych nagród - Beata Krakowiak i Patrycja Jewsienia. 

"Przemyk Akustik Trio" zachwyciło publiczność. Pełna sala świadczyła o tym, że gwiazda ma w Malborku naprawdę wielu fanów. Podczas koncertu można było usłyszeć zarówno piosenki całkiem nowe jak i te starsze, jednak w zupełnie innych aranżacjach. Niemałym zaskoczeniem było między innymi wykonanie jednego z największych przebojów artystki pt.: "Babę zesłał Bóg".

Renata Przemyk nie tylko śpiewała. Opowiadała dużo o swojej pasji, o życiu, o swoich przemyśleniach. Magii dodawały dzwonki tybetańskie, a charakter piosenek oddawały między innymi róże zakładane we włosy i zmieniane pantofle. Było romantycznie, sentymentalnie i nastrojowo. Wspaniały głos piosenkarki i wirtuozerska gra na gitarze stworzyły niepowtarzalną energię i wywołały niezapomniane emocje. 

Koncertowi przysłuchiwali się również młodzi wokaliści z Malborka, którzy po koncercie mieli okazję spotkać się z wykonawcami i zadać im pytania na temat kariery, twórczości, rozwoju artystycznego jak również życia prywatnego. Na zakończenie uczestnicy warsztatów odśpiewali wspólnie "Sto lat", ponieważ Renata Przemyk dzień później obchodziła imieniny.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.