Wydanie nr 217/2020, Wtorek 4.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rybina. Spotkanie z wójt Gminy Stegna i przewoźnikiem Plus Express - 10.11.2015

Rybina. Spotkanie z wójt Gminy Stegna i przewoźnikiem Plus Express - 10.11.2015 fot. Edyta Kozakiewicz
Do dzisiejszego spotkania doszło po ostatniej burzliwej Sesji Rady Gminy Stegna w związku z uwagami i zarzutami skierowanymi do władz Gminy Stegna pod kątem prawdopodobnie nierzetelnego wywiązywania się z umowy z przewoźnikiem świadczącym dowozy dzieci do szkoły. W spotkaniu uczestniczyli radni, rodzice dzieci, wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska, wicewójt Tomasz Gajewski, właściciele firmy Plus Express oraz służby mundurowe z transportu drogowego i policji dokonujące kontroli. W spotkaniu uczestniczyła również dyrekcja szkoły z Tujska, Drewnicy i Mikoszewa. Nie była jednak obecna pani dyrektor szkoły podstawowej z Jantara, która jest na zwolnieniu lekarskim.

Poprosiliśmy  o komentarz uczestników spotkania w sprawie dowozów uczniów w Gminie Stegna. Kilkugodzinne rozmowy pozwoliły na ustalenia pewnych rozwiązań z przewoźnikiem  które  pomogą unormalizować sytuację w zakresie bezpieczeństwa  i usatysfakcjonować rodziców.

Jednak czy wszyscy są zadowoleni z przebiegu tego spotkania ? (Prezentujemy pełne wypowiedzi rozmówców)

Zapraszamy na pełną relację wideo ze spotkania z komentarzem.

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Stegna


Komentarze (107)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
słuchacze
słuchacze 11.11.2015, 00:11
BEZPIECZEŃSTWO 30% UMOWA 70% wszystko jasne widać i słychać dzięki tv regionalna 24 pl żuławy i mierzeja
widz
widz 10.11.2015, 23:54
Ewidentnie nie chodzi tutaj o bezpieczeństwo dzieci, niestety dzieciaki w tym przypadku zostają wykorzystane w celach politycznych przez Danelska, Steplewska. Gdzie odpowiedz na podrobione dokumenty które zostało zadane na początku?. "BEZPIECZENSTWO" jest tylko pretekstem by uderzyc w przewoznika i wójta. Najpierw Danelska mówi o bezpieczenstwie a za chwile czepia sie o spożnienie autobusu ktory przyjezdza rowno z dzwonkiem (W przypadku złych warunkow pogodowych co pierwsze powinno byc brane pod uwage BEZPIECZENSTWO czy czas autobusu podjezdzajacego pod szkole). Dyrektor z ITD kilkukrotnie i wyraznie mówi o tym że pojedyncze naruszenia nie zagrażały bezpieczenstwu dzieci. Przewozy regularne czy regularne specjalne - smiech na sali, znowu chodzi o bezpieczenstwo ja sie pytam?
robi
robi 10.11.2015, 23:49
Ja
07.11.2015, 19:52 Zapraszamy wszystkich nie zadowolonych rodziców z dowozów szkolnych na spotkanie z wójtem i przewoźnikiem dnia 10.11.2015 (wtorek) na godz.12 do Rybiny. W ilości moc i siła, bo władza twierdzi, że to tylko jedna osoba ma problem! Liczymy na waszą obecność!

I kto to pisał hmmmmmmmmm ?Była i moc i siła i zero argumentów


psysio
psysio 10.11.2015, 23:46
Pani radna tak krytykowała pana Wiatra w poprzedniej kadencji że aż jej weszło w krew prawie jak dopalacze i mało tego pan Wiatr się ustatkował a jej o.........Trzeba uważać jak się chce zostać radnym ,aby nie skończyć jak ta pani
ania
ania 10.11.2015, 23:36
Danelska wyraźnie próbuje doprowadzić do rozwiązania umowy z przewoźnikiem. NIE CHODZI JEJ O BEZPIECZENSTWO DZIECI !!!! Pani DANELSKA, proszę zająć się prawdziwymi problemami a nie nękaniem przewoźnika !!! Postawa tej " radnej " jest żenująca , POLICJA i ITD wyraźnie powiedziały, że STAN AUTOBUSÓW NIE ZAGRAŻA BEZPIECZEŃSTWU. Kto głosuje na takich ludzi w radzie ?! PORAŻKA