Wydanie nr 217/2020, Wtorek 4.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rybina. Spotkanie z wójt Gminy Stegna i przewoźnikiem Plus Express - 10.11.2015

Rybina. Spotkanie z wójt Gminy Stegna i przewoźnikiem Plus Express - 10.11.2015 fot. Edyta Kozakiewicz
Do dzisiejszego spotkania doszło po ostatniej burzliwej Sesji Rady Gminy Stegna w związku z uwagami i zarzutami skierowanymi do władz Gminy Stegna pod kątem prawdopodobnie nierzetelnego wywiązywania się z umowy z przewoźnikiem świadczącym dowozy dzieci do szkoły. W spotkaniu uczestniczyli radni, rodzice dzieci, wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska, wicewójt Tomasz Gajewski, właściciele firmy Plus Express oraz służby mundurowe z transportu drogowego i policji dokonujące kontroli. W spotkaniu uczestniczyła również dyrekcja szkoły z Tujska, Drewnicy i Mikoszewa. Nie była jednak obecna pani dyrektor szkoły podstawowej z Jantara, która jest na zwolnieniu lekarskim.

Poprosiliśmy  o komentarz uczestników spotkania w sprawie dowozów uczniów w Gminie Stegna. Kilkugodzinne rozmowy pozwoliły na ustalenia pewnych rozwiązań z przewoźnikiem  które  pomogą unormalizować sytuację w zakresie bezpieczeństwa  i usatysfakcjonować rodziców.

Jednak czy wszyscy są zadowoleni z przebiegu tego spotkania ? (Prezentujemy pełne wypowiedzi rozmówców)

Zapraszamy na pełną relację wideo ze spotkania z komentarzem.

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Stegna


Komentarze (107)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jan
Jan 11.11.2015, 18:12
Po obejrzeniu całego spotkania i widok miny przestraszonych przewoźników którzy nie wiedzą czy są w konsorcjum czy podwykonawcami, nie znają rozkładów jazdy, nie wiedzą gdzie ich autobusy kursują... Zdecydowanie jeżdżą za marne grosze... Powinni to rzucić wszystko i niech gmina robi sobie po swojemu, bo więcej maja problemów niż to jest warte. Najlepszy przewoźnik, który wykonuje przewozy od 10 lat, co można o nim powiedzieć gdy jechali w ferie na wycieczkę do Zakopanego i musieli czekać w drodze na autobus zastępczy, bo nie było na nowe opony. Do władzy czas zainteresować się swoimi obowiązkami a nie czekać aż się samo wszystko rozwiąże, trzeba się rozstać z przewoźnikiem i zacząć szukać kogoś porządnego.
janek
janek 11.11.2015, 19:38 (odpowiedź do Jan)
Jan sam napisał że nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o zmianę przewoźnika ,czyli to samo co pani Danelska i Stęplewska ,czyżby nowy przewoźnik już pukał do drzwi urzędu? z panią konduktor Danelską
ania
ania 11.11.2015, 20:14 (odpowiedź do janek)
No i całe ceregiele o rozwiązanie umowy. Skandal żeby tak " wzorowe radne" szykowały takie intrygi...ale cóż się dziwić kiedy można było zostać vice wójtem :)
Piotr
Piotr 11.11.2015, 18:08
całe szczęście, że to jest nagranie w całości i nie cięte, bo chyba bym nie uwierzył jakby mi ktoś powiedział co tu się dzieje
ZUŁAWIAK
ZUŁAWIAK 11.11.2015, 17:51
ŻENADA.ta Pani w czerwonej kurtce miała
być Panią vice wójt,Pani K. wójtem.Ale przegrała i to jest zemsta i robienie niepotrzebnych problemów Władzą Stegny.Wstyd.Panie z ugrupowania Pani K.przyjmijcie tą przegraną w wyborach.
Ania
Ania 11.11.2015, 17:16
Kwiatkowska ze swoimi dobermanami nie ma już pomysłów to angażuje dzieci do swoich rozgrywek politycznych. Ale jej duma ucierpiała po przegranej w wyborach samorządowych na wójta i teraz gryzie jak wściekły pies
Matka
Matka 11.11.2015, 16:57
Czy rodzice uczniów ze szkół w Drewnicy czy Mikoszewa też zgłaszają skargi na przewoźnika?