Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W dobie internetu, projektorów i smartfonów nie sposób się nudzić, czyli Malborska "Ósemka" jest SMART - 30.10.2015

W dobie internetu, projektorów i smartfonów nie sposób się nudzić, czyli Malborska fot. Szkoła Podstawowa Nr 8 w Malborku
Dzień (30 października br.) z technologią to czas dobrej zabawy w miłym towarzystwie kolegów i koleżanek oraz sprzętu nowej technologii. W dobie internetu, projektorów i smartfonów nie sposób się nudzić, dlatego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego SP 8 Malbork zorganizowano imprezę SMART.

Przy wejściu do budynku szkolnego pojawiła się kabina SELFIE. Uczniowie od rana stali w długiej kolejce, aby zrobić sobie zdjęcie, które wyświetlano na poobiedniej przerwie jako pokaz slajdów z kabiny Selfie. Nie zabrakło również autoportretu Pana Dyrektora! Kolejna atrakcja to uczniowie w stroju SMART, których Samorząd zaprosił na wspólne zdjęcie. Długa przerwa zaskoczyła nawet najmłodsze dzieci. Uczniowie, przy dźwiękach piosenki "Chocolate" tańczyli naśladując ruchy starszych koleżanek i kolegów. Strzałem w dziesiątkę okazała się również kolejna przerwa. Opiekunki Samorządu zaprosiły dzieci na Karaoke. Tekst piosenki "Mam tę moc"  słychać było w najbardziej oddalonych zakątkach naszej szkoły. Dzień z technologią zwieńczyła wystawa ulubionych aplikacji starszych uczniów wśród których znalazły się Endomondo czy Retrica. Po tak emocjonującym dniu możemy śmiało powiedzieć, że "Ósemka" jest Smart!

    oprac. Monika Pozorska

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ania
Ania 09.11.2015, 11:38
Bardzo interesująca inicjatywa. To wspaniale, że w szkole coś się dzieje, gdzie oprócz nauki można się cudownie bawić i miło spędzać czas w przerwie między lekcjami.
Marian
Marian 06.11.2015, 10:20
cholera... już nawet w szkołach wśród nauczycieli nie brakuje debili. żeby dzieci uczyć selfie od małego .... wali was już w mózg naprawdę .... uczcie ich do czego powinien użyty zostać sprzęt a nie do takich bezmózgich akcji
Adam
Adam 05.11.2015, 17:14
Super, nie ma to jak dzieciaki z podstawówki uczyć selfie, kaczych dzióbków i innych facebookowych głupot. Już i tak 90% dzieciaków w podstawówce ma komórki i tylko w nich siedzą na przerwach.