Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Padł rekord! Półmilionowy gość na zamku w Malborku – 24.10.2015

Do 15 października Zamek w Malborku odwiedziło już 490 000 osób. To najlepszy wynik od wielu lat, a tegoroczny sezon turystyczny obfitował w wiele wydarzeń przyciągających gości. Dziś ( 24.10.2015) został sprzedany półmilionowy bilet do muzeum zamkowego w Malborku. Nowe wystawy i trasy turystyczne czy mistrzostwa świata w walkach rycerskich na pewno przyczyniły się do sukcesu jaki odniósł Malborski zamek.

Liczba turystów na Zamku od 2012 roku wzrosła o prawie 100 tysięcy rocznie. Muzeum konsekwentnie przywraca dawną świetność Zamku prowadząc od lat prace konserwatorskie, ale także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom turystów wprowadzając udogodnienia i nowości skierowane do rodzin, grup szkolnych i szukających dodatkowych atrakcji.

 

Zespół Bramy Nowej na Zamku w Malborku na żywo ul. Parkowa http://www.tvregionalna24.pl/kamery/42,zespol-bramy-nowej-na-zamku-w-malborku-na-zywo-ul-

 

Kamery on-line 24/7 Obraz na żywo z Wieży Wysokiej Zamku Malborskiego. Panorama grodu nad Nogatem. Live View on the courtyard of the Middle Castle in Malbork (Malbork Castle Museum). Live-Blick auf den Innenhof des Mittelschlosses in Malbork (Schlossmuseum in Malbork) Zobacz całość: http://www.tvregionalna24.pl/kamery/46,obraz-na-zywo-z-wiezy-wysokiej-zamku-malborskiego-

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Historyczne


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Irek
Irek 25.10.2015, 11:18
super, ale przecież na ostatniej sesji rady miasta Malborka pani radna mówiła, że zamek jest jak cola i nie musi się reklamować. Czy ktoś tę panią zbadał ?