Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Poparcie dla Jerzego Śniega

Liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka, Burmistrz Malborka Marek Charzewski, Burmistrz Sztumu Leszek Tabor popierają Jerzego Śniega

W obecnych, trudnych czasach PSM RENAWA z Kwidzyna może poszczycić się nie tylko wzorowym zarządzaniem, ale również nowymi mieszkaniami, a co najważniejsze zerową ilością eksmisji. Takie budynki mogą powstać wszędzie. Znają je doskonale mieszkańcy Kwidzyna, ale także Sztumu.

Okazuje się, że również inne miasta naszego regionu będą miały możliwość poznania tego patentu na własne „M”. Można to zrealizować dzięki bardzo korzystnym warunkom finansowym. Chętny na uzyskanie mieszkania wnosi wkład własny na poziomie 30% wszystkich kosztów i uzyskuje na pozostałe 70% kredyt na preferencyjnych warunkach. Spółdzielnia zapewnia, że od razu można przystąpić do przekształcenia i wykupu otrzymanego mieszkania.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kwidzyn
Kwidzyn 22.10.2015, 07:37
……………Śnieg ………….nigdy w życiu !
anilewe
anilewe 21.10.2015, 20:38
No tak w końcu tych uchodźców których Pan Charzewski chce przyjąć musi ulokować...i już konszachty ze Śniegiem. Ledwo Panowie nabraliście rozbiegu a już układy i zobowiązania.