Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koncert Zespołu PABIEDA. Miejski Dom Kultury w Malborku - 5 maja 1991 roku

Uratuj wspomnienia! Malborskie Centrum Kultury i Edukacji i Regionalna Telewizja Internetowa TvMalbork.pl zaprasza Państwa na podróż w czasie. Dziś prezentujemy koncert Zespołu PABIEDA, który odbył się 5 maja 1991 roku w Miejskim Domu Kultury w Malborku. Wkrótce zaprezentujemy kolejne nagrania, które wraz z MCKiE przegrywamy z Kaset VHS na DVD.

PRZEGRYWANIE KASET VHS NA DVD - TvMalbork.pl, Malbork Poczty Gdańskiej 4/1 www.tvmalbork.pl
Interesuje Cię przegrywanie kaset VHS na płyty DVD. My zrobimy to za Ciebie, z miesiąca na miesiąc Twoje cenne nagrania są w coraz to gorszym stanie.Uratuj swoje wspomnienia, już dziś zatroszcz się o swoje kasety VHS. My przegramy je do postaci cyfrowej na płyty DVD, odtwarzane w każdym odtwarzaczu czy komputerze. Nagrywamy w najwyższej możliwej jakości, często jakość obrazu z kaset VHS po digitalizacji jest dużo lepsza. Nagrania na płytach dvd, możesz zachować na bardzo długo, bez utraty jakości. Powierz swoje stare VHS'y w nasze ręce, nie eksperymentuj, my nagramy Twoje cenne filmy na dvd.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
muzyk
muzyk 18.10.2015, 04:54
Zespół Pabieda,największe wydarzenie muzyczne jakie spotkało miasto Malbork w latach 80/90 ubiegłego wieku.Nigdy nie docenione przez włodarzy tego miasta.Grupa muzyczna która podbiła ówczesny rynek muzyczny tego kraju,na zawsze zapisała się w historii muzyki rockoewej w Polsce.