Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

WSZYSCY ŚWIETNIE SIĘ BAWILI. III MALBORSKIE SPOTKANIE Z PIOSENKĄ FRANCUSKĄ - 17.06.2015

Malborskie Spotkania z Piosenką Francuską mają już swoją tradycję. Trzecia edycja tej imprezy odbyła się 17 lipca 2015 r. o godz. 18.00 w Karczmie Rycerskiej "Prandium" na polanie po zachodniej stronie zamku.

Pomysłodawczynią wydarzenia jest p. Monika Ładyńska, która już po raz trzeci zaprosiła Malborskie Centrum Kultury i Edukacji do współpracy w organizacji koncertu. Dotychczasowe edycje "Spotkań" zasłużyły na bardzo pozytywny odbiór słuchaczy - i tym razem nie zabrakło dobrej atmosfery i spotkań przy dźwiękach francuskiej muzyki. W tym roku wydarzenie zostało objęte patronatem Ambasadora Republiki Francuskiej Pierre Buhlera i Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. W gronie partnerów wydarzenia znalazły się też SIK Makul@tura, Muzeum Zamkowe w Malborku, Starostwo Powiatowe w Malborku i miasto Malbork.

Organizatorami Spotkań są Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, Muzeum Zamkowe, Urząd Miasta Malborka oraz SIK "Makulatura". Patronat Honorowy objęli Ambasador Republiki Francuskiej Pierre Buhler, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Starosta Powiatu Malborskiego Mirosław Czapla.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.