Wydanie nr 345/2023, Poniedziałek 11.12.2023
imieniny: pokaż (5 imion)Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

NASTĘPNE ZWOLNIENIE POLITYCZNE W DZIERZGONIU? WOJCIECH DEMKO ODWOŁANY Z FUNKCJI DYREKTORA DZIERZGOŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY – 30.06.2015

Dziś do naszej redakcji napłynęła bardzo niepokojąca informacja na temat zwolnienia dyrektora Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury Wojciecha Demko. Decyzja burmistrz Dzierzgonia Elżbiety Domańskiej dla wielu mieszkańców jest zaskoczeniem i jest nie zrozumiała.

Przypomnijmy, od czasu gdy Dzierzgońskim Ośrodkiem zarządzał Wojciech Demko, w Dzierzgoniu zaczęły odbywać się bogatsze imprezy kulturalne, oraz organizowane cało roczne warsztaty dla najmłodszych, oraz były realizowane projekty zmyślą o ludności mieszkającej na wsiach. Ale przede wszystkim dzierzgonianie mogli podziwiać gwiazdy. Oraz prowadzić bogate życie kulturalne. 

Czy zatem decyzja Pani Burmistrz jest aby na pewno z korzyścią dla mieszkańców? Czy w haśle głoszonym w czasie kampanii wyborczej „czas na zmiany”, o takie zmiany chodziło Elżbiecie Domańskiej?

W tej chwili trwa walne zebranie w Regionalnym Towarzystwie Inwestycyjnym,  czy zatem i tam dojdzie do zmiany prezesa? Czy w Dzierzgoniu szykują się kolejne zwolnienia? Kto następny? 

Czekamy na Państwa komentarze w tej sprawie.

Jutro tzn. 01.07.2015 po godz. 9:00 zapraszam wszystkich którym dzisiejsza decyzja się nie spodobała lub spodobała, pod urząd miasta. Będzie można wyrazić swoją opinię na temat zwolnienia Wojtka Demko przed kamerą. Zapraszamy również Panią Burmistrz Dzierzgonia. Mamy prawo wyrazić swoją opinię i żądać wyjaśnień

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (100)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
dajcie szansę
dajcie szansę 02.07.2015, 22:25
A co takiego Kazik zbudował? Dziurawe drogi, kwiatki i rabatki? Ludzie, zastanówcie się, już czas oczyścic klimat i zlikwidować te wszystkie kliki i nierobów, którzy to myślą jak za czasów komuny ,,czy się stoi czy się leży..." nauczyli się za nic brać pieniądze a teraz gdy mają wziąc naprawdę za coś odpowiedzialność to wielka obraza majestatu. Bałaganu z okresu tylu lat nie da się naprawić w rok ani nawet może w kilka lat więc dajcie kobiecie szansę na wykazanie. nie twierdzę, że Demko był zły ale jeśli został zwolniony to chyba nie bez powodu, a jeśli tak to przecież ma prawo odwołać się do sądu pracy o niesłuszne zwolnienie i żądać odszkosowania lub przywrócenia na stanowisko. Zwolnić kogoś kto jak mniemam miał umowę na czas nieokreślony nie jest tak prosto bez podania dokladnego powodu na piśmie, wiec poczekajcie aż sprawa się wyjaśni a nie łykacie wszystko jak pelikany. Wiadomo kto pisze te negatywy, ci, którym koło tyłków się pali albo już zapaliło i skończyły się układy i układziki i grzanie ciepłych posadek za państwowe pieniądze. Dzierzgoniacy, zacznijcie myśleć i otrząsnijcie się, bo czasy komuny się dawno skończyły.


Zobacz całość: http://www.tvregiona…
Dzierzgoń
Dzierzgoń 07.07.2015, 17:04 (odpowiedź do dajcie szansę)
dajcie szansę? Ciekawa jestem, komu. Kto taki wykaże się lepszą umiejętnością zarządzania Ośrodkiem Kultury. Wydaje się Wam, że to takie proste? Stanowisko to musi zajmować osoba, która ma świadomość jak ważna jest kultura w życiu społeczeństwa. Bycie dyrektorem placówki kulturalnej to nie "odpykane 8 godzin i jadę do domu", tylko całkowite poświęcenie, nawet kosztem własnego, prywatnego życia.Ciekawa jestem kto się zadeklaruje, lub, kogo wytypuje nasza nowa pani burmistrz, bo coś mi mówi, że nie będzie to osoba, która spełnia choć część z tych rzeczy. Pan Wojtek wprowadził wiele nowego i wiele dobrego. Jeśli został zwolniony to na pewno nie z powodu niewłaściwego pełnienia swojej funkcji (a czy nie o to właśnie chodzi???...)
zig zag
zig zag 02.07.2015, 21:17
Olu masz racje czas na zmiany duźa taczka dla świty bez wykształcenia pani burmistrz.z komunałki zrobiła filie ZAkladu karnego.
złe ludziom było za Kazika to maja teraz księżna Elunia co zniszczy to co ludzie latami budowali
Ola
Ola 02.07.2015, 20:59
Konieczne jest referendum! czas na zmiany!!!gdzie te miejsca pracy dla Dzierzgoniaków? z Chwaszczna z Gdańska, jacyś kryminaliści mają pracować
Blanka
Blanka 02.07.2015, 18:08
Widzę, że "wirus" z gminy ościennej daje się we znaki już w Dzierzgoniu. Same analogie, a biorąc pod uwagę ościenne skutki to i u nas będzie tylko ciekawiej :)
robotnik
robotnik 02.07.2015, 17:52
Przestancie jeczec. Potrafiliscie ja wybrac to zrobcie cos zeby ja wypieprzyc ze stolka.
jak żyć?
jak żyć? 02.07.2015, 13:41
Dzieciaki lecą jak na skrzydłach na zajęcia do pani Eweliny Jeziorskiej, która uczy ich wszystkich technik plastycznych, uczy gotowania, a nawet podobno pomaga w lekcjach. Teatr 3.5, który prowadzi Marek Kurkiewicz, ucząc dzieciaki i młodzież szczudlarstwa, zdobywa kolejne laury na kolejnych festiwalach. dzieciaki mogą uczyć się tańca (w tym zakresie też zdobywają nagrody na różnych konkursach) w nowej, w pełni profesjonalnej sali choreograficznej (szkoły tańca mogą tylko pozazdrościć). Powstała zajebista pracownia multimedialna. Biblioteka też nie zostaje w tyle. Poza tym - Występy gwiazd, występy kameralne na Święto Niepodległości czy inne okazje, występy super kabaretów, świetna impreza jazzowa czy electric night. Długo by wymieniać. Jednym słowem - każdy znajdzie coś dla siebie. Wchodzisz do DOKu i widzisz, że to miejsce żyje, widzisz prace dzieci, zdjęcia z imprez. To wszystko samo się nie robi! Pracują tam pasjonaci, którzy niejednokrotnie poświęcają na pracę swój wolny czas. Wszystko hula jak trzeba. Dyrektor staje na głowie, żeby pozyskiwać dodatkową kasę od sponsorów, dodatkowe granty z różnych fundacji itd, bo dotacja z Urzędu (jak wszędzie) starcza na utrzymanie obiektu, bieżące opłaty, pensje i niewiele więcej. Ktoś tę lokomotywę od lat pcha do przodu tak skutecznie, że wszyscy w okolicy stawiają go za wzór. I co najlepiej zrobić z kimś takim? Zwolnić! Bo "może być lepiej". Uderzę się w pierś, jeśli potwierdzisz swoje wizjonerstwo i uczynisz z tego miejsca coś jeszcze lepszego, Elżbieto Domańska!!!! Ale chyba jestem człowiekiem małej wiary!
doktorek
doktorek 02.07.2015, 12:02
Zmiany, zmiany, zmiany.
Były urzędnik
Były urzędnik 02.07.2015, 09:30
…………..nie kłaniał się w pas, nie całował w rękę, nie stawał na baczność jak Ela wchodziła do gabinetu, nie przepuścił w przejściu a w mięsnym ubiegł i kupił ostatni kawałek kaszanki. Teraz wiecie dlaczego była mierna nauczycielka wku.rwiła się na Wojtka ?
Paweł Zabawa
Paweł Zabawa 02.07.2015, 08:49
Jak zobaczyłem tą informację, to myślałem, że czas się cofnął i mamy Prima Aprilis. Kiedy pomyślę o Dzierzgoniu, to pierwszą osobą jaka mi przychodzi do głowy jest Wojtek Demko, człowiek, który wyrobił solidną markę w dzierzgońskiej kulturze i który o kulturę dbał jak mało kto w okolicy- można go wszędzie stawiać za wzór solidności i skuteczności w działaniu. Elżbieto Domańska i Dzierzgoniu- nie idźcie tą drogą!. Dzierzgoń dzięki Wojtkowi stoi kulturą, a Wojtek dowiódł, że potrafi nią zarządzać, to i miastem też da radę zarządzać- ktoś wspomniał o referendum- słusznie, niechby nawet Wojtek połączył dwa etaty Burmistrza i Szefa DOKu, a wyjdzie to temu miastu na lepsze niż rządy jakiejś niespałna rozumu udzielnej królowej, która wyraźnie nie odróżnia rządzenia od zarządzania. Przecież dzięki Wojtkowi o Dzierzgoniu wreszcie zaczęło być słychać poza Dzierzgoniem :)
Sąsiad
Sąsiad 02.07.2015, 06:26
………..wszyscy poddani, powtarzam wszyscy poddani a takimi są urzędnicy podlegli Pani Eli mają zasrany obowiązek oddawać hołd i szacunek i to niezależnie od tego czy to Wam się podoba czy nie ! Pani lubi być uwielbiana i adorowana. Nie zaszkodzi też pocałunek w rękę czy piętę a nawet wyżej. Nie wspomnę o takich prostych czynnościach jak ustąpienie miejsca siedzącego w kościele czy zamiatanie podwórka Pani Eli. Czy jasno wytłumaczyłem Wam barany skończone czy nie ?
Nie wiem
Nie wiem 01.07.2015, 23:19
Co to za Podlewska jest. Bo ja nie,wiem
mieszkaniec
mieszkaniec 01.07.2015, 22:01
Podlewska to szuj(...), jeszcze nie jeden będzie płakał przez tę kobietę, a do tego grona na pewno zaliczy się pani burmistrz - zatrudnienie jej było wielkim błędem
wkurzona
wkurzona 01.07.2015, 21:30
Podobno teraz będzie lepiej. Ale jeśli ambicją pani burmistrz są żałosne imprezy na kortach w stylu ostatniego sylwestra ( bo to jej super pomysł był), to nie mam pytań.
Z innej gminy
Z innej gminy 01.07.2015, 20:38
Praca domu kultury w Dzierzgoniu od kilku lat stawiana jest jako wzór dobrej roboty. To głosy fachowców z branży. Ilość uczestników różnych działań mówi sama za siebie. Stawianie na edukację kulturalną wszystkich grup wiekowych - wisienka na torcie! (przepraszam, ale brak mi porównań :))
Brawo Panie Wojtku!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.07.2015, 20:33
Wojtka szkoda, Żywicki da sobie radę, no i już swoje zarobił, a nic nie zrobił. Jeżeli mógłbym zasugerować coś Pani Burmistrz to proponuję zwolnić Panią ZOFIE Z. z urzędu pracy!!!
Mieszkanka
Mieszkanka 01.07.2015, 20:28
A pani Podlewska to bez powodu nie została zwolniona przez Pana Tabora po tylu latach pracy. W Dzierzgoniu mamy skupisko wyrzutkow.Dziękujemy p. Burmistrz
śmieciaż
śmieciaż 01.07.2015, 16:27
A gdzie kolejny przetarg na śmieci, bo nie chcę płacić podwyżkę zeby utrzymywać Bila
DzierzgoniankaW
DzierzgoniankaW 01.07.2015, 15:07
Pani Burmistrz była, jest i będzie wredną złozą. Wojtek Demko jako jeden z nielicznych robi bardzo dużo dla Dzierzgonia i jego mieszkańców. Domańska niech lepiej sprawdzi stan techniczny autobusów wożących dzieci do szkół.
opos
opos 01.07.2015, 14:18
Kto kolejny? Pani Jola czy Pan Sławek? Zadziwiające jak szybko można stracić zaufanie tych którzy ją wybrali.
miś
miś 01.07.2015, 14:18
O rety co się dzieje w naszym pięknym mieście. Do roboty panie i panowie a nie rozwalać tego co bardzo dobrze funkcjonuje. Rozumiem, że władza Dzierzgonia musi zrealizować hasło wyborcze "czas na zmiany" ale to się odbije czkawką
blanka
blanka 01.07.2015, 12:38
Teraz Pewnie będzie kolej na P. Szewczun, co Nasza P Burmistrz odwala?
ojoj
ojoj 01.07.2015, 13:52 (odpowiedź do blanka)
Realizuje hasło wyborcze. Nowa miotła wymiata dopóki trzonek się nie złamie. ŻENADA
annonim
annonim 01.07.2015, 10:40
Naj­gor­szy złodziej to ten, który ok­ra­da społeczeństwo. teraz wszyscy ci co byli w komitecie byłego burmistrza poleca kwestia czasu.
Niezadowolony
Niezadowolony 01.07.2015, 09:39
No to mamy Chwaszczno, Stary Dzierzgon, Gdańsk i Sztum p. Podlewska. A w Dzierzgoniu to nie ma ludzi wykształconych?
miś
miś 01.07.2015, 19:04 (odpowiedź do Niezadowolony)
Ależ są. Ale też są koleżanki i koledzy " w pierwszej kolejności" pani Elżbietki A miejsc pracy od wyborów nie przybyło i nie ma na to żadnych szans
Piękna Ela
Piękna Ela 01.07.2015, 08:28
…………….zwolnię każdego który nie będzie mi się kłaniał i uwielbiał na każdym kroku od rana do wieczora a nawet w nocy ! Jesteście moimi poddanymi i taki jest Wasz zasrany obowiązek ! Czy Wy barany w końcu to zrozumiecie ?
nimm
nimm 01.07.2015, 01:54
Wojciech D.- A NI MA TO (r) Kultury i wszystko w temacie. Przegrywać trzeba się nauczyć.
lokalna
lokalna 01.07.2015, 00:26
Pani Burmistrz w ogóle nie myśli o tym co jest dobre dla miasta! Znowu zrobi się z Dzierzgonia dziura w której nic się nie dzieje
MONK
MONK 01.07.2015, 00:05
Zamiast robić coś dla miasta, ustawia stołki dla znajomych, pier*** się w główce.
Referendum i tak będzie i tak, kwestia czasu.
sąsiadka
sąsiadka 30.06.2015, 23:52
Poczekajmy spokojnie na wypowiedż pani burmistrz, nie ma winy bez przyczyny nie szalejcie pana Demko niestety widziałam jak witał na imprezie i żegnał po zakończeniu .Spytajcie tych którzy za niego robili i nie uslyszeli dziekuje
ewuś
ewuś 01.07.2015, 13:55 (odpowiedź do sąsiadka)
To co może lepszy był p.Paczkowski
doz
doz 02.07.2015, 13:22 (odpowiedź do ewuś)
No na pewno nie był..
o.o
o.o 30.06.2015, 23:11
Pierwszy i ostatni raz poszedłem na jakiekolwiek wybory, po tym co tu się dzieje można chyba się wszystkiego spodziewać ^.^ Taka Pani Burmistrz, że nawet "głupiego" Dzień Dobry nie odpowie, a o decyzji którą właśnie podjęła, chyba każdy wie że to chory pomysł, ale cóż spodziewajmy się kolejnych..... Oby referendum się powiodło, bo te pół roku chyba P.B. wystarczy, w całej kadencji.
Inteligentny i uczciwy
Inteligentny i uczciwy 30.06.2015, 23:09
Ja pierdziu! O co tyle hałasu?Ludzi się przyjmuje do pracy, ale też się ich zwalnia.A prawda jest taka że gdyby Wojtek liczył się ze zdaniem P. Burmistrz i szanował ją choćby ze względu na jej stanowisko , to inaczej by się to skończyło! Ale Wojtuś ciągle miał focha i olewał P.Burmistrz więc go wylała. I każdy kto nie potrafi przyjąć do wiadomości ,że teraz mamy nową P. Burmistrz i wypadało by z nią współpracować, a nie olewać powinien zostać zwolniony! A jej dajcie szansę się wykazać,a nie tylko czekacie kiedy walnie byka . Czemu jak P.Szewczun burmistrzował i robił większe babole to nikt nie robił referendum? Kiedy wy się w końcu ogarniecie ?
woźny
woźny 01.07.2015, 01:26 (odpowiedź do Inteligentny i uczciwy)
Pana Wojtka rozumiem, jeżeli jest przekonany że dobrą pracę wykonuje i dla wszystkich to dlaczego ma się zgadzać z kimś, kto z kulturą ma tyle wspólnego co sprzedawca obrazów na targach w Starym Polu.
fe
fe 01.07.2015, 13:57 (odpowiedź do woźny )
brawo tak samo myślę
obiektywny mieszkaniec
obiektywny mieszkaniec 30.06.2015, 22:42
Nawet Malbork o Sztumie nie wspominając zazdrościł Dzierzgoniowi ilości imprez i profesjonalizmu ich przygotowania! Więc do pracy!
Scenariusz na najbliższe tygodnie:
- Pan Wojtek doprowadza swoje dzieło do końca, a szkoda,
- sierpień - powołanie grupy referendalnej
- wrzesień - referendum za odwołaniem Pani burmistrz, zaraz prawie rok a sukcesów brak, tylko magiel personalny i klepanie po pleckach
- pażdziernik - wojtek na burmistrza, jak myślicie kto wygra?
Tak w prosty i łatwy sposób można Panią burmistrz wysłać tam gdzie jej miejsce!
poprawny mieszkaniec
poprawny mieszkaniec 01.07.2015, 01:43 (odpowiedź do obiektywny mieszkaniec)
Obiektywny to Ty nie jesteś , Pan Wojtek obrósł w piórka pod spódnicą pewnej Pani i myślał że mu wszystko wolno.
Platanie się w politykę i uprawianie samowoli w sferze pojmowania kultury sprowadziło go na manowce.
Nawoływanie do referendum w świetle "dokonań" poprzedniej władzy jest czystą hipokryzją.
edek
edek 30.06.2015, 23:03 (odpowiedź do obiektywny mieszkaniec)
Ciekawa koncepcja myślę, że do zrealizowania.
mk
mk 30.06.2015, 22:33
Juz jest Pan ze Starego Pola na stanowisko do DOK - u
dzidka
dzidka 30.06.2015, 22:53 (odpowiedź do mk)
Pan Sebastian ??
miś
miś 01.07.2015, 14:08 (odpowiedź do dzidka)
A co to za facet.
doz
doz 02.07.2015, 13:24 (odpowiedź do miś)
pewnie nowy kochanek :D
kowboj w ciasnych szortach
kowboj w ciasnych szortach 30.06.2015, 22:22
Ludzie ogarnijcie sie i pogonić burmistrzową bo inaczej czeka nas kultura-prl
Heniek
Heniek 30.06.2015, 22:11
szkoda. od dawna miejsce to było stawiane za przykład tego jak w małym mieście stworzyć ambitną ofertę kulturalną nie zapominając o potrzebach szerszej widowni.
Nie jestem z Dzierzgonia ale sądzę że szanse zmiany na lepsze nie są nawet małe.
xyz
xyz 30.06.2015, 22:04
Oby nowy dyrektor był lepszy i prowadził DOK jeszcze lepiej. Ciągle to samo było. Nic nowego. Szło się na wzgórze bo nic lepszego nie było, ale imprezy bez rewelacji.
dzierzgonianin
dzierzgonianin 01.07.2015, 12:35 (odpowiedź do xyz)
Nasza Gmina jest biedna to co ty bys chcial imprezy co tydzień?
dzierzgoniak od urodzenia
dzierzgoniak od urodzenia 30.06.2015, 21:56
Akurat Żywickiego mi nie żal, bo dla mnie była to osoba wirtualna, wręcz nastawiona anty... Raz czy dwa spotkałem się z totalną niechęcią z jego strony na propozycję młodych osób pragnących promować Dzierzgoń "kulturalnie" w świecie muzyki. Jednak usłyszeć tłumaczenie p. "burmistrz" nt odwołania Wojtka. Panie piotr_wąsowicz jeśli jest Pan w stanie zorganizować takie spotkanie to całkowicie popieram, choć sam nie będę mógł uczestniczyć. Mam nadzieje że p. "burmistrz" podejmie rękawice i nie schowa się za zastępcą.

Jeżeli ma być dobrze w PL to zacznijmy działania od swojego podwórka, wiec dzierzgoniacy nie dajcie robić z siebie stada potulnych "baranów" i przyjmować wszystko co wam narzucą!
fe
fe 30.06.2015, 21:52
Wojtek czym zraziłeś p.burmistrz...........
tak to bywa
tak to bywa 30.06.2015, 21:51
Dyrektorem się bywa ale burmistrzem też nie zapominajmy o tym
Po piwku
Po piwku 30.06.2015, 21:46
Ela co Ty wyprawiasz ? no pytam co Ty robisz ? Te obiecywanki, mydlenie oczu, głaskanie po głowach ... no takimi decyzjami to Ty Dzierzgonia nie zbudujesz - nie zazdroszczę Ci !!!
Magda
Magda 30.06.2015, 21:44
Dzierzgoński ośrodek kultury to nie tylko Wojtek Demko. Na jego "sukces" pracowało wielu a on się stał bohaterem miasta zgarniajac wszystkie laury na siebie. I tak wiecznie tam by nie pracował i chyba nie ma co się podniecać, bo swoje za uszami napewno ma, a burmistrz miała powód i to zapewne nie jeden, żeby podjąć taką decyzję.
ewuś
ewuś 30.06.2015, 22:13 (odpowiedź do Magda )
skąd wiesz co ma za uszami Wojtek. haha czy to komitywa z "burmistrz"
Lalala
Lalala 01.07.2015, 22:23 (odpowiedź do ewuś)
Raczej sam dyrektor nie ustawia nagłośnienia, ma od tego ludzi zatrudnionych w Dok i wolontariuszy. Więc gadanie, że zbierał laury za czyjąś prace jest nie na miejscu. Znając Wojtka wiem, że nie raz był wdzięczny wszystkim za wykonaną pracę.
swój
swój 30.06.2015, 21:42
co to ma być ????? jakaś kpina ???? to może burmistrza czas już zmienić !!! (póki czas)
No to pięknie...
No to pięknie... 30.06.2015, 21:36
Dopingowałem Wojtkowi w tym co robi..ł Odnosiłem wrażenie, że robi to z pasją, zaangażowaniem, dla korzyści dla wszystkich ...uważam że poziom imprez kulturalnych w Dzierzgoniu był na bardzo dobrym poziomie, nie było się czego wstydzić, każdy w roku mógł znaleźć coś dla siebie...piszecie państwo, że nie ma osób niezastąpionych...pewnie i tak jest ! ale wiem że Pan Demko wysoko postawił poprzeczkę ... i wychodzę z założenia że jeżeli coś się robi dobrze to trzeba tego robić więcej a jeżeli się nie sprawdza to nie robić wcale...Jestem przekonany że Pan D. robił dobrą robotę a decyzja Pani Burmistrz była nieprzemyślana ....szkoda Pani Elu....wielka szkoda....normalnie żal mi dup..ko ścisnął...tak więc my szaraczki buźki na kłódki a władza niech dokazuje ....he he nie wierzę...
Ja
Ja 30.06.2015, 21:30
A może najwyższy czas zmienić burmistrza...
arek
arek 30.06.2015, 21:16
To prawda nie ma ludzi niezastapionych Wojtek już ma propozycje i może w nich wybierać pytanie tylko czy to co dobre warto zmieniać tylko dla idei "zmiana dla zmiany" tylko mieszkańcy na tym stracą kultura znowu na dno i dalej dzierzgoń będzie wioską. Ja tam bym się naprawdę poważnie zastanowił nad referendum bo ta Pani doprowadzi nas na poziom poniżej zera. Póki co to Pani Domanska nic nie zrobiła i raczej nie zrobi bo na niczym się nie zna a rozwala nieźle funkcjonujący samorząd od samego środka, jak tak dalej będzie a na inną politykę się nie zapowiada to pójdziemy z torbami.
L
L 30.06.2015, 21:08
poprawcie ten tekst bo oczy pękają jak się to czyta, pliz
ja
ja 30.06.2015, 20:59
a moze to jakis spiskowcy - tak hurtowo zwalniani
jo
jo 30.06.2015, 20:36
nie ma ludzi nie zastąpionych
piotr_wąsowicz
piotr_wąsowicz 30.06.2015, 20:14
Jutro tzn. 01.07.2015 po godz. 9:00 zapraszamy wszystkich, którym dzisiejsze decyzje się nie spodobały lub spodobały, pod Urząd Miasta Dzierzgonia. Będzie można wyrazić swoją opinię przed kamerą na temat zwolnienia Wojtka Demko i Mirosława Żywickiego. Mamy prawo wyrazić swoją opinię i żądać wyjaśnień. Zapraszamy również panią burmistrz Elżbietę Domańską
ag
ag 01.07.2015, 10:02 (odpowiedź do piotr_wąsowicz)
Poinformujcie ją również osobiście, tak aby wiadomość napewno do niej dotarła. Tutaj może nie przeczytać, a potem powiecie że nie chciała z Wami rozmawiać i olała mieszkańców!
jo
jo 30.06.2015, 20:06
widocznie Pan Demko ma coś za paznokciami
aaaaa
aaaaa 30.06.2015, 19:56
Ale Zajeba..... babola Elka. Mieszkańcy nie darują. Pojedziesz na taczce szybciej niż myślisz! !!!!!!!!!!!!!!!!!!