Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MIESZKAŃCY PYTAJĄ - BURMISTRZ MIASTA MALBORKA MAREK CHARZEWSKI ODPOWIADA. ZOBACZ, GDZIE BĘDZIEMY CZEKAĆ Z KAMERĄ I NAGRYWAĆ KOLEJNY ODCINEK JUŻ 19 MAJA 2015

Pytania zadamy burmistrzowi miasta, który za pośrednictwem kamery będzie przybliżał poruszane przez mieszkańców zagadnienia.

Oczywiście nasza redakcja jest każdego dnia do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy Malbork, ul. Poczty Gdańskiej 4/1 tutaj także czekamy na wasze pytania.
 

Kolejny odcinek nagramy już w przyszły wtorek (19 maja 2015).

 

Od 16.00 do 17:00 nasza kamera będzie do dyspozycji mieszkańców na osiedlu Południe przy parkingu Intermarche ul. Kotarbińskiego.

 

Pytania można nadsyłać mailowo: biuro@tvmalbork.pl – dopisek pytanie do Burmistrza Miasta Malborka

lub w komentarzu pod artykułem.

Mamy już potwierdzenie, że Burmistrz na wszystkie pytania odpowie w czwartek (21 maja) o godzinie 11.00.

Emisja wideo z odpowiedziami w tym samym dniu .

 

ZOBACZ JAK ODPOWIADAŁ BURMISTRZ - http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/6396,przedszkola-za-1-zl-debata-place-zabaw-hala-widowi

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
emeryt
emeryt 18.05.2015, 20:57
Burmistrzuniuniu jak wyniki "badań" po "debacie"??? Zatajone,idealne czy SLD? Strasznie się martwię o stan zdrowia naszego tak wykwintnego włodarza.
Plac zabaw
Plac zabaw 18.05.2015, 11:24
Co z placem zabaw na ul. Grudziądzkiej ? Dzieci muszą się tam bawić na ulicy między samochodami ...
mieszkańcy Południa i rodzice SP8
mieszkańcy Południa i rodzice SP8 17.05.2015, 15:25
Panie Burmistrzu co dalej z placem zabaw przy ulisy Sucharkiego? w konkursie Niwea nie ma szansy choć lokalne poparcie jest bardzo wysokie!

Kiedy Szkoła Podstawowa numer8 doczeka się termomodernizacji? czy klitkowata sala gimnastyczna SP8 ma nadal istnieć?.Sp3 doczekało się nowego obiektu szkolnego z budzetu Miasta i szybko oczekują nowej sali gimnastycznej!!!!
My rodzice i uczniowie Sp8 oczekujemy sprawiedliwego i rozsądnego działania dotyczącego remontów i modernizacji placówek oświatowych!!!!! czy pamięta Pan Burmistrz,że w SP 8 przez długie lata uczyło się ponad 1200 uczniów?A sala gimnastyczna ? Od wielu lat stara,wyeksploatowana!!!!!!!!!!!Widział Pan te stare boiska????????
Kiedy powstaną Zielone Płuca na Południu?Czy można zagospodarować ten minii parczek obok Intermarsche?Przy letniej siłowni przy ul.Michałowskiego jest piękny tteren pod mini park z zielenią.Kiedy mieszkańcy doczekają się pięknego zagospodarowania tych terenów?
Kiedy odbędzie się remont nawierzchni chodnika przy ul.Michałowskiego z dostosowaniem dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi?
Kiedy powstaną wiaty autobusowe przy Michałowskiego?Pozdrawiamy

1
wielbark
wielbark 16.05.2015, 23:15
Panie Burmistrzu co z obiecaną przed wyborami salą gimnastyczną dla uczniów SP3?Czy poczyniono już jakieś kroki w tym kierunku tak aby dzieci, które tam się kształcą mogły uczestniczyć w lekcjach wf jak na XI wiek przystało nie w jakiejś klitce 12mx12m bez okien? Bo jak dotychczas to rodzice dzięki też budżetowi obywatelskiemu "własnoręcznie" budują boisko dla dzieci...trochę wstyd jak na jedną z najnowocześniejszych szkół w okolicy :( proszę o odp w imieniu 400 dzieci SP3 i ich rodziców
ona
ona 16.05.2015, 20:48
pic na wode !!!! pytania beda podstawione
piotr_wąsowicz
piotr_wąsowicz 17.05.2015, 09:22 (odpowiedź do ona)
proszę nie filozofować, tylko zadać konkretne pytania dla burmistrza