imieniny: pokaż (10 imion)Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia

XIX BIEG O UŚMIECH DZIECKA ORAZ MISTRZOSTWA PAR MAŁŻEŃSKICH - 25.04.2015

• Wydanie nr 107/2024
  • 27 kwietnia 2015, 08:43
  • ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH "VALDANO" RYSZARD WALENDZIAK
  • BieganieSport
W dniu 25.04.2015 roku w Jastrowiu odbył się "XIX BIEG O UŚMIECH DZIECKA ORAZ MISTRZOSTWA PAR MAŁŻEŃSKICH" na dystansie 10 kilometrów, ciężki bieg ze względu na warunki pogodowe, gdyż temperatura oscylowała w okolicach 25 stopni Celsjusza.

W dniu 25.04.2015 roku w Jastrowiu odbył się "XIX BIEG O UŚMIECH DZIECKA ORAZ MISTRZOSTWA PAR MAŁŻEŃSKICH" na dystansie 10 kilometrów, ciężki bieg ze względu na warunki pogodowe, gdyż temperatura oscylowała w okolicach 25  stopni Celsjusza. Zawodnicy reprezentujący Klub Sportowy Active Malbork, zajęli tam czołowe miejsca:

Daniel TARAS zajął 2 miejsce w kategorii Open z czasem 35:55

Alicja WALENDZIAK 2 miejsce w kategorii Open wśród kobiet z czasem 46:16

Ryszard WALENDZIAK 24 miejscew kategorii Open z czasem 44:56

Mistrzostwa Par Małżeńskich Alicja i Ryszard Walendziak zajęli 2 miejsce, ustępując Natali i Viktorowi Nagirnjak z Ukrainy.

W biegach młodzieżowych Jan Walendziak zajął 1 miejsce z czasem 3:25 na 700 metrów w rocznikach 2005 i 2004.

26.04.2015 roku odbył się "ORLEN WARSAW MARATHON" największa impreza biegowa w Polsce, która odbywa się pod hasłem "Narodowego Święta Biegania" maraton ukończyło 7358 biegaczy, a Active Malbork reprezentowali:

Adam SEROCKI zajmując 164 miejsce w kategorii M40 z czasem 02:56:57

Robert STOLARÓW zajmując 521 miejsce w kategorii M 40 z czasem 03:33:40

Agnieszka STOLARÓW zajmując 15 miejsce w kategorii K40 z czasem 03:37:34

Marcin SOBIŚ zajmując 1213 miejsce w kategorii M30 z czasem 03:51:59

Bożena ZNAROWSKA zajmując 8 miejsce w kategorii K50 z czasem 03:55:40

Piotr SEŃKO zajmując 1941 miejsce w kategorii M30 z czasem 04:19:56 (Debiut)

Tego samego dnia w Szczecinku odbył się "XXXII Międzynarodowy Bieg Uliczny - Memoriał Winanda Osińskiego" na dystansie 10 kilometrów. Jeden z najstarszych imprez biegowych w województwie zachodniopomorskim. Trasa biegu wiodła najbardziej malowniczymi ulicami miasta, a biegaczom w sportowej rywalizacji towarzyszyli tłumy mieszkańców Szczecinka, wystartowali w nim:

Daniel TARAS z czasem 33:00  zajął bardzo wysokie 8 miejsce w kategorii Open (kat. M 20 - 2 miejsce) dodatkowo, Daniel uplasował się na trzecim miejscu, jako zawodnik z Polski.

Alicja WALENDZIAK z czasem 44:40 (z rekordem życiowym) zajęła  12 miejsce w kategorii Open (kat. K 30 - 2 miejsce)

Ryszard WALENDZIAK z czasem 43:06 (z rekordem życiowym) zajął 105 miejsce w kategorii Open (kat. M 40 - 25 miejsce)

Marek MARCINKOWSKI  z czasem 43:11 zajął 107 miejsce w kategorii Open  (kat. M 20 -  18 miejsce)

Zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników!
Wszyscy, którzy zachcą przyłączyć się do naszego grona będą mile widziani. Zapraszamy.www.activemalbork.pl