Wydanie nr 18/2021, Poniedziałek 18.01.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Beatrycze, Bogumił, Krystyna, Liberata, Lubart, Małgorzata, Zuzanna, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

ZA 20 MIESIĘCY II NITKA MOSTU MA BYĆ PRZEJEZDNA. UMOWA NA BUDOWĘ PODPISANA - 14.04.2015

ZA 20 MIESIĘCY II NITKA MOSTU MA BYĆ PRZEJEZDNA. UMOWA NA BUDOWĘ PODPISANA - 14.04.2015 fot. Tomasz Kłoss

Po wielu latach walki i starań w końcu udało się podpisać umowę na wykonanie drugiej nitki mostu przez Nogat.

W Szkole Łacińskiej, gdzie parafowano dokumenty obecni byli wszyscy, którzy przyczynili się do rozpoczęcia tej inwestycji jak i Ci, dla których jest ona kluczowa dla dalszego rozwoju samorządów. O moście na Nogacie mówiło się od dawana, ale dziś po raz pierwszy można powiedzieć, że plan został wcielony w życie i budowa mostu ruszy już w najbliższych dniach. Spółka Strabag od dzisiejszego dnia ma na wykonanie inwestycji 20 miesięcy. 

Budowa mostu -  Zobacz kamery na żywo:

kamera nr 1 - Live z Urzędu Miasta Malborka - Rzeka Nogat - Budowa II Nitki Mostu - Droga krajowa nr 22 i 55

kamera nr 2 - Urząd Miasta Malborka - Al. Rodła - Plac Słowiański - Droga Krajowa nr 22 i 55

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
tomasz0859
tomasz0859 03.05.2015, 14:10
Na moje całe nieszczęście od 15 lat pokonuję trasę via most na Nogacie. I guzik mnie obchodzi kto przetnie wstęgę, może to być sam papież byle by tylko inwesycja przebiegła szybki i sprawnie. Miała być obwodnica, z punktu widzenia kierowcy było by to najlepsze bo i tak światła za mostem bokują dalszy przepływ.
A tak w Cisach by się wskoczyło na obwodnice a zjechało za dawnym Rakowcem i hajda.
alfik
alfik 16.04.2015, 15:15
Tak, tak, Rychu jeździł i wyjeździł nie obwodnicę ale most, konkretniej drugą nitkę, ale tylko dlatego że obecny most się sypie o czym GDDKiA dobrze wie.
Patryk
Patryk 15.04.2015, 19:54
Ja gratuluje panu Rychłowskiemu bo to jest jego zasługa, a obecne rządy tylko przyszły na gotowe. SKANDAL. PRECZ Z SLD!
ferdo
ferdo 26.04.2015, 20:27 (odpowiedź do Patryk)
jestes glupszy niz ustawa przewiduje , w jednym masz racje to co obecne wladze robia teraz zapoczatkowane bylo przez poprzednie i tak samo to co wladze zaplanuja obecnie , zrealizowane bedzie w przyszlosci , byc moze juz za rzadow innego burmistrza i nie jest to odkrycie ameryki . wez sie ogarnij .
halszka
żyjący nadzieją na lepsze 15.04.2015, 09:38
Jako osoba, którą interesują sprawy miasta, która wie co w "trawie piszczy" dochodzę wciąż do tego samego wniosku: działanie obecnych włodarzy ukierunkowane jest nie na rozwój miasta, zapowiadane mgliście w kampanii wybrorczej pozytywne zmiany, ale na psucie tego co już zrobiono i co zaplanowano na realizację w dłuższym terminie. Tu i tam mówi się, że jednemu z burmistrzów bardzo zależy, żeby znaleźć cokolwiek na Rychłowskiego i jego pracowników (stąd kontrola NIK), strefa ciszy nad Malborkiem (wstrzymanie budownictwa mieszkaniowego, itp.). Przecież to widać gołym okiem, a dodatkowo czytając te peany na cześć obecnej władzy, jakie to czynią postępy, organizują imprezy i zaszczycają swoją obecnością wszelkie spotkania, by tylko sie pokazać. A gdzie wyniki działań, gdzie nowe pomysły, wszak zatrudniliście sztab swoich ludzi. (z tego co pamiętam, w tak krótkim czasie Rychł. nie zatrudnił tylu "specjalistów"). Jeżeli to miała być metoda, to ok, ale gdzie pozytywne skutki podjętych decyzji.
Widzę frustrację i zniechęcenie u wielu współmieszkańców, Już nie wierzą w leszą przyszłość miasta, widzą marazm i sielankę obecnej władzy, najważniejsze, że się mniej więcej "poukładali", jeszcze maja parę osób do zagospodarowania z listy pochlebców i tyle w tym temacie.
ja
ja 14.04.2015, 22:21
Hahahha który "Wilk"???? Chyba cie je.....ie "Tadek" albo z "Wilkiem" chlejesz i macie te same objawy....uśmiechnięte tępe ryjki na kacu....pierdolnięci zawsze uśmiechnieci,albo na kacu
malina
malina 18.04.2015, 19:40 (odpowiedź do ja)
Ten Wilk który jest teraz zastępcą burmistrza. Ma oczywiście swój wkład w budowę mostu, zabiegał bowiem o niego kiedy Twojemu Rychłowskiemu jeszcze się o tym nie śniło i rozgadywał na ten temat nie stworzone rzeczy. Swój wkład mają też zwykli mieszkańcy którzy organizowali w tej sprawie ciekawe akcje, których sens w końcu zrozumiał Rychłowski.
A na marginesie to R. z kretesem przegrał wybory bo opierał się na takich "gigantach" intelektualnych jak osobnik na którego wpis odpowiadam.