Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

DEICHMANN, KIK, MARTES SPORT ORAZ ZOO KARINA PIERWSZYMI NAJEMCAMI PARKU HANDLOWEGO MYBOX W MALBORKU

  • Wydanie nr 273/2020
  • 9 marca 2015, 09:11
  • Wiadomości
  • 3 komentarze
DEICHMANN, KIK, MARTES SPORT ORAZ ZOO KARINA PIERWSZYMI NAJEMCAMI PARKU HANDLOWEGO MYBOX W MALBORKU fot. Deichmann, KIK, Martes Sport oraz Zoo Karina pierwszymi najemcami Parku Handlowego MYBOX w Malborku

Deichmann, KIK, Martes Sport oraz Zoo Karina pierwszymi najemcami Parku Handlowego MYBOX w Malborku

 

Trzeci obiekt handlowy Grupy Eyemaxx Development w Polsce pod szyldem MYBOX zostanie zrealizowany w Malborku. Budowa Parku Handlowego rozpocznie się wiosną tego roku. Deichmann, KIK, Martes Sport oraz Maxi Karina podpisały już umowy na najem powierzchni handlowej.

Nowoczesny Park Handlowy MYBOX Malbork o powierzchni najmu 5 000 mkw. składający się z pierwszej fazy o powierzchni 3 200 mkw. powstanie na 1,6 ha działce zaledwie 1 km od centrum miasta. Inwestycja będzie zlokalizowana przy ulicy Rodła, drodze krajowej nr 22 prowadzącej od strony autostrady A1 w kierunku miasta Malbork. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się funkcjonujący supermarket spożywczy Tesco oraz stacja paliw Orlen. W jednopoziomowym obiekcie znajdzie się około 10 lokali handlowych i usługowych oraz parking na 230 wygodnych miejsc postojowych. Rozpoczęcie budowy nastąpi wiosną a oddanie do użytku zaplanowaliśmy na jesień 2015 roku. Jesteśmy na etapie wyboru generalnego wykonawcy dla projektu MYBOX w Malborku – wyjaśnia Jarosław Dębowiak, Członek Zarządu Grupy Eyemaxx Development. Podejmując decyzję o realizacji kolejnej inwestycji starannie przeanalizowaliśmy nasze dotychczasowe doświadczenia z budowy obiektów MYBOX w Oławie i Namysłowie. Miasto posiada stabilną sytuację gospodarczą i niewątpliwie duże walory turystyczne przyciągając w okresie letnim licznymi wydarzeniami plenerowymi. Zainteresowanie lokalizacją w 40 tysięcznym Malborku potwierdzili pierwsi najemcy, w tym z głównych branż drogeryjnej, odzieżowej, obuwniczej i sportowej, jesteśmy na etapie pierwszych zamkniętych umów najmu. Chcielibyśmy aby nasz kolejny park handlowy począwszy od lokalizacji, dobrego skomunikowania obiektu z drogami dojazdowymi wraz z kompatybilną ofertą handlową i wygodnym parkingiem, wpływał na komfort zakupów klientów. Dodatkowym atutem lokalizacji parku handlowego są rozpoczęte prace związane z poszerzeniem alei Rodła oraz dobudowaniem dodatkowej nitki mostu na rzece Nogat co zdecydowanie usprawni komunikację z naszym obiektem – podkreśla Jarosław Dębowiak. W Parku Handlowym MYBOX w Malborku swoje sklepy będą miały znane marki zagraniczne oraz krajowe w tym Deichmann, KIK, Martes Sport oraz Maxi Karina.

Koncepcja Parków Handlowych MYBOX realizowanych w Polsce jest ukierunkowana na wygodne zakupy. Klienci mogą wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu. Wszystkie Parki Handlowe MYBOX będą oferować przyjazną, rodzinną atmosferę w otoczeniu nowoczesnej architektury, a najemcy będą mogli liczyć na najem powierzchni na korzystnych warunkach. Powierzchnia najmu większości Parków Handlowych MYBOX będzie wynosić średnio od 2 do 10 tys. metrów kwadratowych.


 

Informacje dodatkowe

W raz z powstaniem MYBOX Namysłów i MYBOX Oława Grupa Eyemaxx Development z dużym sukcesem kontynuuje rozwój parków handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa Eyemaxx Development, założona przez dr Michaela Müllera w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku, realizuje nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe na terenie Niemiec, Austrii i Europie Środkowej i Wschodniej.

 

Miasto Malbork

Malbork to historyczne miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim nad Nogatem. Siedziba powiatu malborskiego. Miasto liczy ponad około 40 000 mieszkańców. Malbork słynie z dużej atrakcyjności turystycznej, to tutaj znajduje się Zamek wielkich mistrzów krzyżackich z XIV–XV wieku otoczony murami obronnymi z bramami. W XIV wieku Malbork był siedzibą wielkiego mistrza zakonu krzyżackiego i stolicą państwa zakonnego, a w kolejnym wieku stolicą województwa malborskiego I Rzeczypospolitej.

W strukturze gospodarczej Malborka dominuje przemysł spożywczy. Mieści się tu Cukrownia Malbork. W mieście wytwarzane są urządzenia rolnicze (fabryka narzędzi ogrodniczych Leokadia), urządzenia na potrzeby przemysłu drzewnego (Malborski zakład przerobów drewna Pemal). Rozwija się przemysł odzieżowy, reprezentowany przez firmy Cotte oraz Koga i chemiczny – zakłady Organika. Zagraniczny kapitał reprezentują także firmy Prino-Plast (producent artykułów higienicznych) i największa w regionie wytwórnia materiałów budowlanych Leier-Malbork sp. z o.o. oraz producent wentylatorów przemysłowych Nyborg-Mawent S.A.

Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
ala
ala 09.03.2015, 21:48
Będą nowe miejsca pracy hurraas
ja
ja 09.03.2015, 17:05
te tesco to nie supermarket !!!
Mizinka
Mizinka 09.03.2015, 10:27
Niemiecki Kik wkońcu w Malborku yeaaahh