Wydanie nr 169/2024, Poniedziałek 17.06.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Izaura, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana, Awit, Awita, Piotr, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzień Otwarty Porodówki w Malborku.

Dzień Otwarty Porodówki w Malborku. fot. archiwum TvRegionalna24.pl/tak było podczas zeszłorocznego Dnia Otwartego Porodówki w Malborku
Powiatowe Centrum Zdrowia w Malborku wraz z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym zapraszają na Dzień Otwarty Porodówki. Przyjdź i zobacz, jak wygląda jedna z najlepszych porodówek w Polsce.

W sobotę, 15 czerwca w godz. 10:00 – 14:00 po raz kolejny Oddział Połóżniczo – Ginekologiczny w Powiatowym Centrum Zdrowia w Malborku otworzy się na wszystkie przyszłe mamy, które rozważają poród na tym wyjątkowym oddziale. Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie dużo wykładów, warsztatów, rozmów z położnymi i pielęgniarkami oraz stoiska z przydatnymi akcesoriami i gadżetami.

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że do dyspozycji zwiedzających będzie również strefa chill, gdzie będzie można skosztować pysznych przekąsek. Warto przyjść tego dnia z dziećmi, dla których przygotowane będą również ciekawe atrakcje. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Jednak najważniejsze, to możliwość obejrzenia oddziału po remoncie – w tym sali z wanną i sale poporodowe.

Z kim się widzimy?

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.