Wydanie nr 169/2024, Poniedziałek 17.06.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Izaura, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana, Awit, Awita, Piotr, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski. Stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu – kierowca trafił do szpitala.

  • Wydanie nr 169/2024
  • 20 maja 2024, 14:25
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
Powiat sztumski. Stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu – kierowca… fot. KPP Sztum
W niedzielę policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w okolicy miejscowości Stary Dzierzgoń. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że jadący osobowym Oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do rowu. Kierujący został przewieziony do szpitala.

W niedzielę, 19 maja o godz. 15:50 oficer dyżurny sztumskiej komendy został powiadomiony o wypadku w okolicy miejscowości Stary Dzierzgoń. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pojazd leży na poboczu.

- „Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, medyków oraz strażaków. Po dojeździe na wskazany odcinek drogi policjanci dostrzegli uszkodzony pojazd. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że auto prowadził mieszkaniec powiatu. W pewnym momencie kierujący, na skutek nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechał na pobocze. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala” - wyjaśnia asp. szt. Karolina Kosmowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie.

Kierowco!

Z powodu śliskiej nawierzchni należy zwiększyć czujność i zachować wzmożoną ostrożność. Zmieniające się warunki na drogach nie sprzyjają jeździe. Zadbajmy o to, by bezpiecznie dojechać do celu!

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.