Wydanie nr 64/2024, Poniedziałek 4.03.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Adrian, Leonard, Lucjusz, Gerarda, Eugeniusz, Kazimierz, Gerard, Arkadiusz, Jakubina, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

PUP w Malborku i Sztumie z tytułem Lidera Aktywizacji Osób Młodych 2023.

PUP w Malborku i Sztumie z tytułem Lidera Aktywizacji Osób Młodych… fot. Starostwo Powiatowe w Sztumie
Na początku listopada informowaliśmy, że Powiatowe Urzędy Pracy w Malborku i Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu zostały laureatami tegorocznej 7. edycji konkursu „Lider Aktywizacji Osób Młodych 2023”, organizowanego przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych Polprom. W Warszawie odbyła się gala, podczas której laureatom wręczone zostały statuetki.

W środę, 29 listopada w Warszawie odbyła się gala wręczenia statuetek laureatom ogólnopolskiego konkursu za najlepsze praktyki instytucji rynku pracy na rzecz wspierania osób młodych „Lider Aktywizacji Osób młodych 2023”. Powiatowe Urzędy Pracy w Malborku i w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu znalazły się wśród 17 podobnych instytucji, które zdobyły statuetkę i ten zaszczytny tytuł.

Tytuł „Lidera Aktywizacji Osób Młodych 2023” odebrały: dyrektorka PUP w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu Agnieszka Mackiewicz oraz dyrektorka PUP w Malborku Joanna Reszka.

- „To dla nas nie tylko zaszczyt, ale także potwierdzenie, że nasza praca, która jest efektem zaangażowania całego zespołu jest zauważana i ceniona. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze inicjatywy, a także gratulujemy pozostałym laureatom tego prestiżowego wyróżnienia. Podejmowanie nowatorskich inicjatyw na rzecz osób młodych jest kluczowe dla budowania lepszej przyszłości nas wszystkich” - podkreśla PUP w Malborku.

 

 

Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Sztumie, PUP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
nip
nip 30.11.2023, 12:20
Nic nie robią a nagrody dostają.