Wydanie nr 343/2023, Sobota 9.12.2023
imieniny: pokaż (7 imion)Wielisława, Leokadia, Waleria, Joachim, Delfina, Wiesław, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Powitanie Karoliny Hajdukiewicz – Mistrzyni Świata we fryzjerstwie damskim.

Malbork. Powitanie Karoliny Hajdukiewicz – Mistrzyni Świata we fryzjerstwie… fot. TvRegionalna24.pl
Mieszkanka Nowej Wsi Malborskiej i nauczycielka Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku, Karolina Hajdukiewicz wróciła z World Comptetition Hairstylist we Włoszech, gdzie zdobyła Mistrzostwo Świata we fryzjerstwie damskim. Tak na malborskim dworcu witali ją: bliscy, przyjaciele, znajomi i dyrekcja szkoły.

Karolina Hajdukiewicz wróciła z Włoch, gdzie w dniach 28-30 października odbyły się World Comptetition Hairstylist, z tytułem Mistrzyni Świata we fryzjerstwie damskim w konkurencji creative cmc. W konkurencji salon look commercial woman zajęła 9. miejsce, a w drużynowym show za pokaz na scenie głównej – 4. miejsce.

- „Dla takich chwil warto żyć, tworzyć oraz się rozwijać. Jestem mega szczęśliwa i dumna, że mogłam reprezentować kraj oraz powiat malborski. To był piękny czas spędzony z ludźmi o tych samych zainteresowaniach, którzy na co dzień są dla siebie konkurencją, a przed i po, przyjaciółmi. Wspierającymi się na wszystkie możliwe sposoby. Jest to nieoceniona i piękna pomoc. Jak zawsze chcę podziękować mojej rodzinie oraz wszystkim, ale to wszystkim przyjaciołom i znajomym, którzy trzymali za mnie kciuki. Tego efektu by nie było, gdyby ktoś we mnie nie uwierzył i nie wspierał w dążeniu do realizacji moich marzeń. Joanna Zaremba-Wanczura Dziękuję” - napisała Karolina Hajdukiewicz na swoim profilu społecznościowym.

We wtorek, 31 października po godz. 17:00 pociąg z Mistrzynią Świata na pokładzie zatrzymał się na malborskim dworcu. Bliscy, przyjaciele, znajomi, koledzy z pracy i dyrekcja szkoły przyszli ją hucznie przywitać. Towarzyszyliśmy im z kamerą.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ada
Ada 31.10.2023, 19:10
Brawo, Brawo, Brawo!