Wydanie nr 199/2024, Środa 17.07.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mł. asp. Tristan Fijołek spoczął na cmentarzu komunalnym w Malborku. Pożegnała go rodzina, przyjaciele i koledzy.

Mł. asp. Tristan Fijołek spoczął na cmentarzu komunalnym w Malborku.… fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl / Piotr Wąsowicz
Młodszy aspirant Tristan Fijołek odszedł na wieczną służbę. Podczas uroczystej ceremonii pogrzebowej zmarłego nagle funkcjonariusza pożegnali rodzina i przyjaciele, koledzy, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Malborku, a także mieszkańcy naszego miasta.

W piątek, 26 maja odbyły się uroczystości pogrzebowe młodszego aspiranta Tristana Fijołka, asystenta Zespołu ds. Wykroczeń w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku.

Ceremonia pogrzebowa odbyła się w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Malborku, po której nastąpiła ceremonia pochówku na cmentarzu komunalnym. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina, przyjaciele, koledzy, policjanci, przedstawiciele służb mundurowych, mieszkańcy. Pogrzeb odbył się ze wszystkimi honorami.

Policyjny mundur nosił ponad 16 lat.

Młodszy aspirant Tristan Fijołek policyjny mundur założył ponad 16 lat temu. Służbę zaczynał w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie, jednak przez większość czasu związany był z Komendą Powiatową Policji w Malborku pracując w pionie prewencji i kryminalnym. Ostatnio zajmował stanowisko asystenta Zespołu ds. Wykroczeń w Malborku. W służbie dał się poznać jako doskonały policjant i dobry kolega.

 

Tristan Fijołek zmarł nagle w piątek, 19 maja. Miał 41 lat. Pozostawił pogrążoną w żalu rodzinę.

Drogi Tristanie, żegnamy Cię. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci”

Piotr Wąsowicz

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Odeszli †