Wydanie nr 269/2023, Wtorek 26.09.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. Policjanci na Targach Edukacji i Pracy.

  • Wydanie nr 269/2023
  • 19 maja 2023, 11:02
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
Sztum. Policjanci na Targach Edukacji i Pracy. fot. KPP Sztum
W Sztumie odbyły się VI Targi Edukacji i Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie. Nie zabrakło na nich również policjantów, którzy promowali swój zawód, zapoznając chętnych z ofertą służby w Policji. Funkcjonariusze rozdawali ulotki i szczegółowo omawiali zasady rekrutacji oraz zapraszali na Doborową Sobotę. Stoisko Komendy Powiatowej Policji w Sztumie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników tego przedsięwzięcia.

W środę, 17 maja w sali sztumskiego Starostwa odbyła się VI edycja Powiatowych Targów Edukacji i Pracy. Jak co roku, w tym przedsięwzięciu udział wzięli również mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Sztumie.

- „Policjanci zachęcali uczestników targów do wstąpienia w policyjne szeregi. Stoisko policyjne cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży, która swoją przyszłość i karierę zawodową wiąże właśnie z mundurem, ale również wśród osób, które myślą o zmianie dotychczasowego zawodu. Zainteresowani służbą w Policji mieli okazję zapoznać się z wymaganiami jakie powinien spełniać kandydat na policjanta oraz jak przebiega proces rekrutacji. Ponadto funkcjonariusze zapraszali wszystkich na Doborową Sobotę, która odbędzie się 20 maja w Zespole Szkół Zawodowych w Barlewiczkach” - informuje asp. sztab. Karolina Kosmowska, oficer prasowy KPP w Sztumie.

Dla wszystkich zainteresowanych służbą w Policji KWP w Gdańsku stworzyło stronę internetową - kompendium wiedzy o tym, jak zostać policjantem. Na stronie https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/ znajdziecie wszystkie informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym, wymaganiach, preferowanym wykształceniu, a nawet informacje jak będzie wyglądał wasz pobyt w szkole Policji i co ze sobą musicie zabrać na szkolenie.

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.