Wydanie nr 87/2023, Wtorek 28.03.2023
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Skrzypaczka Basia Kawa zagra Koncert Walentynkowy w Ciekawej Klubokawiarni – mamy dla was bilety.

Basia Kawa – niezwykle żywiołowa skrzypaczka elektryczna i wokalistka zagra Koncert Walentynkowy w Ciekawej Klubokawiarni w Malborku. Mamy do rozlosowania bilety na jej koncert.

Basia Kawa porównywana jest do Vanessy Mae i Lindsey Stirling. Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy, a jej koncerty cieszą się ogromną popularnością ze względu na niesamowitą energię, różnorodność muzyczną oraz świetny kontakt z publicznością. Czaruje głosem, zachwyca scenicznym dynamizmem, a do tego gra na jedynych takich w Polsce pięciostrunowych skrzypcach elektrycznych, które zostały skonstruowane specjalnie dla niej w Stanach Zjednoczonych.

Na swoim koncie ma dwie autorskie płyty, a niedawno zaprezentowała nowy singiel.

W sobotę, 11 lutego o godz. 18.00 Basia Kawa zagra Koncert Walentynkowy w Ciekawej Klubokawiarni w Malborku. W programie koncertu są autorskie piosenki wokalne i skrzypcowe z pogranicza softrocka, popu i bluesa oraz znane covery (m.in. Lindsey Stirling, Sanah, Bovska, Mrozu, Ed Sheeran).

Mamy dwa podwójne bilety na koncert do wygrania. Wygrają osoby, które jako pierwsze na e-mail info@tvregionalna24.pl prześlą odpowiedź na pytanie zadane przez Basię w materiale wideo. Bilety do odbioru w naszej redakcji.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.