Wydanie nr 87/2023, Wtorek 28.03.2023
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rusz się z kanapy i ubiegnij cukrzycę – zimowe pikniki rodzinne w Sztumie i Kwidzynie.

W ramach profilaktyki i zapobiegania zachorowaniom na cukrzycę, Szpitale Pomorskie sp. z o.o. kontynuują cykl zimowych pikników sportowo-zdrowotnych „Zdążyć przed cukrzycą”, podczas których będzie można dowiedzieć się, jak w prosty sposób uniknąć tej  choroby cywilizacyjnej. Kolejne pikniki odbędą się w Sztumie i Kwidzynie.

Jak pokazują wyniki badań, skutecznym sposobem na zapobieganie cukrzycy jest zbilansowana dieta, unikanie używek oraz regularny ruch. Aby poszerzyć świadomość dotyczącą profilaktyki cukrzycy wśród mieszkańców województwa pomorskiego, Szpitale Pomorskie sp. z o.o. zapraszają na cykl pikników rodzinno-sportowych. Podczas wydarzeń będzie można sprawdzić poziom glukozy we krwi, poznać skuteczne sposoby zapobiegania cukrzycy. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają na rozgrywki sportowe – mile widziane są całe rodziny. Na najbardziej zaangażowanych i wytrwałych czekają cenne nagrody.

W sobotę, 4 lutego br. w godz. 11.00-15.00 piknik sportowo-zdrowotny odbędzie się w Sztumie przy Stadionie Miejskim przy ul. Kościuszki 2.

W niedzielę, 5 lutego br. w Kwidzyńskim Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 6. Również w godz. 11.00-15.00

W programie m.in. : bezpłatne badania i konsultacje pod kątem nieprawidłowości w poziomie glukozy we krwi, bieg dla każdego w formie „Run for Fun”, aktywności ruchowe dla małych i dużych, nagrody i medale za udział w wydarzeniu oraz upominki dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Dobra zabawa gwarantowana!


 


 

Informacja organizatora

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.