Wydanie nr 87/2023, Wtorek 28.03.2023
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kabaret Chyba​ w programie „4” wystąpi w Sztumie. Mamy dla Was do wygrania trzy podwójne bilety!

Kabaret Chyba​ w programie „4” wystąpi w Sztumie. Mamy dla Was… fot. Kabaret Chyba w programie „4” wystapi w Sztumie.
Kabaret Chyba zaprasza na znakomity komediowy wieczór! Pochodzący z Wrocławia artyści to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia z ogromnym doświadczeniem scenicznym i telewizyjnym. Urocza kobieta i trzech wyjątkowych mężczyzn na scenie to gwarancja niezapomnianej zabawy.

Ich program to festiwal różnorodności - każdy znajdzie tu coś dla siebie! Błyskotliwe teksty i popularne skecze, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji - właśnie to publiczność lubi najbardziej! Do zobaczenia!

Kabaret Chyba w programie „4”

10.02.2022r. godz. 19:00

Sztumskie Centrum Kultury

ul. Reja 13, Sztum

 

Bilety online: https://biletyna.pl/event/view/id/286766

 

KONKURS

 

Mamy dla Was do wygrania trzy podwójne bilety na Kabaret Chyba w Sztumie 10.02.2022r. godz. 19:00  

Wygrają osoby, które jako pierwsze na e-mail info@tvregionalna24.pl prześlą odpowiedź na pytanie: Podaj aktualny skład (imiona i nazwiska) Kabaretu Chyba. Wraz z odpowiedzią należy przesłać telefon kontaktowy.

Nie zapomnijcie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku, ponieważ osoba biorąca udział w tym konkursie wyraża zgodę na zrobienie zdjęcia, które umieszczone będzie na naszych stronach i profilach Facebook.

Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ja niżej popisana/podpisany na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust. 2 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. Urz. UE L 119/1, z 4.5.2016, zwanego dalej „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska dla potrzeb konkursu, którego nagrodą jest dwuosobowy bilet na występ Kabaretu. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

Ja niżej podpisany/a na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994r (Dz. U. z 2018, poz. 1191 ze zm.) o prawie autorskim i prawach pokrewnych oświadczam, że wyrażam zgodę na utrwalenie oraz nieodpłatne, wielokrotne, rozpowszechnianie mojego wizerunku poprzez stronę internetową TvMalbork.pl i TvRegionalna24.pl oraz Facebooka w celach informacyjnych o wygranym konkursie, którego nagrodą jest bilet na występ Kabaretu. Jednocześnie oświadczam, że w/w materiały wideo z moim udziałem nie naruszają moich dóbr osobistych.

Bilety będą do odbioru w naszej redakcji.

 

AWANGARDA

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi