Wydanie nr 37/2023, Poniedziałek 6.02.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Dorota, Leon, Paweł, Leona, Amanda, Zdziewit
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski. 6 poszukiwanych zatrzymano w ciągu jednego dnia.

  • Wydanie nr 37/2023
  • 18 stycznia 2023, 13:50
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
Powiat sztumski. 6 poszukiwanych zatrzymano w ciągu jednego dnia. fot. zdjęcie poglądowe
Minionej doby sztumscy policjanci zatrzymali aż sześciu poszukiwanych mężczyzn. Pięciu z nich niebawem trafi do aresztu śledczego. Jeden z zatrzymanych po opłaceniu zasądzonej kary przez sąd powrócił do domu.

Policjanci ze sztumskiej jednostki prowadzą cykliczne działania pod kątem ujawniania poszukiwanych osób. Mobilizują siły, by na podstawie posiadanych informacji sprawdzać miejsca, w których według ich wiedzy przebywają osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Działania takie na co dzień wykonują funkcjonariusze z Zespołów do Spraw Poszukiwań, ale także policjanci z wszystkich pionów i posterunków na terenie powiatu. Mundurowi również w trakcie swojej codziennej służby legitymując osoby ustalają ich status w policyjnych systemach i sprawdzają, czy są poszukiwane.

- „Pierwszy poszukiwany, 62-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów we wtorek, 17 stycznia z samego rana, w jednej z mniejszych miejscowości gminy Sztum. Kolejni trzej poszukiwani zostali zatrzymani w trakcie trzech kolejnych godzin na terenie powiatu. Jeden z zatrzymanych, 23-latek po opłaceniu zasądzonej kary wrócił do domu” - wyjaśnia asp. sztab. Karolina Kosmowska, oficer prasowy KPP w Sztumie.


Tego samego dnia wieczorem, sztumscy policjanci zatrzymali dwóch kolejnych poszukiwanych nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Kwidzynie. Niebawem mieszkańcy powiatu trafią do aresztu, gdzie odbędą swoje kary.

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.