Wydanie nr 39/2023, Środa 8.02.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Elfryda, Hieronim, Ampeliusz, Gabriela, Sebastian, Izajasz, Gniewomir, Polikarp, Juwencja, Juwencjusz, Zyta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Malbork. Trwają zapisy na Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festynu i Biegu Dobroczynnego dla Bartka Tuchułki, od urodzenia cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Ruszyły już zapisy na bieg.

W sobotę, 17 września br. o godz. 15.00 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Nowej Wsi Malborskiej odbędzie się kolejna edycja Festynu i Biegu Dobroczynnego dla Bartka Tuchułki, 23-letniego mieszkańca gminy Malbork. Całkowity dochód z opłat wpisowych i startowych przekazany zostanie na jego leczenie i rehabilitację.

Uczestnicy będą mogli biec, maszerować lub jechać rowerem na trasie 5 km. Trwają zapisy na https://elektronicznezapisy.pl/event/7473.html

W programie festynu czeka wiele atrakcji, m.in. strefa gastronomiczna, animacje dla najmłodszych, wóz strażacki, pokazy Służby Więziennej. Na scenie wystąpią Bursztynki i Balbiny. Gwiazdą wieczoru będzie zespół disco MEGI.

Honorowy patronat nad imprezą objęli: starosta malborski Mirosław Czapla i wójt gminy Malbork Marcin Kwiatkowski.

 

Nie może was tam zabraknąć!

 


 

 

Informacja: GOKSRTiZ


 


 


 

GOKSRTiZ
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.