Wydanie nr 31/2023, Wtorek 31.01.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Marceli, Marcelin, Marcelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Orkiestra Lwowskiej Filharmonii Narodowej zagra w Sztumie.

To będzie nie lada gratka dla wszystkich miłośników muzyki klasycznej. W Sztumie z koncertem charytatywnym wystąpią muzycy Orkiestry Lwowskiej Filharmonii Narodowej.

Trwająca wojna na Ukrainie niszczy nie tylko budynki mieszkalne czy biurowe, ale również kina, teatry czy muzea. W obliczu tych aktów agresji ludzie zmuszeni są liczyć na pomoc innych. Jednak wielu nie chce niczego za darmo, chcą normalnie pracować.

Podobnie jest z muzykami Orkiestry Lwowskiej Filharmonii Narodowej, którzy w czwartek, 15 września br. o godz. 19.00 wystąpią w Sztumskim Centrum Kultury. Wybitni wirtuozi przyjadą z koncertem charytatywnym - zebrane z biletów środki pomogą ich wesprzeć w trudnych czasach konfliktu zbrojnego. Pozwolą im się nie rozpaść, by mogli dalej pracować i występować.

- Zachęcamy wszystkich miłośników muzyki, aby razem z nami pojawili się w czwartek w Sztumskim Centrum Kultury. Nawet jeżeli nie jesteście koneserami muzyki klasycznej, warto do nas dołączyć. Okazja, aby spotkać najlepszych muzyków danego kraju, nie zdarza się bowiem często” - zachęca Starostwo Powiatowe w Sztumie. - „My natomiast możemy śmiało powiedzieć, że artyści, którzy zaprezentują się w powiecie sztumskim należą do mistrzów”.

 

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w Sztumskim Centrum Kultury.

 

 

 

 

 

Informacja: Starostwo Powiatowe w Sztumie

Starostwo Powiatowe w Sztumie
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.