Wydanie nr 87/2023, Wtorek 28.03.2023
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mieszkańcy Malborka pytają dlaczego Malbork staje się sypialnią bez wizji rozwoju...

Mieszkańcy Malborka pytają dlaczego Malbork staje się sypialnią bez… fot. archiwum TvMalbork.pl
Panie Burmistrzu Malborka Marek Charzewski kiedy młodzi mieszkańcy Malborka doczekają się sali widowiskowo-sportowej, Aquaparku i kina z prawdziwego zdarzenia? Kiedy młodzi mieszkańcy przestaną postrzegać nasze miasto jako typową sypialnię? Dlaczego tak dużo jest organizowanych wydarzeń kulturalnych w Nowym Dworze Gdańskim, Sztumie, Starym Polu, Miłoradzu czy Nowym Stawie, a w Malborku jest ich najmniej?

Budżet Obywatelski jest super inicjatywą ogólnokrajową, ale co z rozwojem naszego miasta Malborka?

 

Czekamy na Państwa pytania w KOMENTARZACH

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jurek
Jurek 09.06.2022, 15:01
Obiekty sportowe i kina nie zmienią Malborka.To dalej będzie sypialnia, fakt że z telewizorem i siłownią, Porządnych zakładów pracy trzeba temu miastu.
wyborca
wyborca 20.05.2022, 14:48
Trzeba przeprosić się z Rychłowskim
Jan bez ziemi
Jan bez ziemi 19.05.2022, 13:57
Cytuję: "Panie Burmistrzu Malborka Marek Charzewski..." Kto to pisał?. Polska język trudna język. Ogarnijcie się. Wstyd!.696969
696969 19.05.2022, 23:36 (odpowiedź do Jan bez ziemi)
Bardzo dobrze piszą. W d.. z nazwiskiem kiedy chodzi o rozwój Malborka. Choć w tej sytuacji warto zapamiętać nazwisko tego redbulla którego nie wolno ponownie wybrać
Jaca
Jaca 19.05.2022, 23:30 (odpowiedź do Jan bez ziemi)
skopiowane z FB tak przed nazwiskiem wstawia się @ ogarnij się Janku
Jan bez ziemi
Jan bez ziemi 20.05.2022, 19:29 (odpowiedź do Jaca)
No to trzeba było wstawić. Ogarnij się Jaco
Mieszkaniec Malborka
Mieszkaniec Malborka 19.05.2022, 07:30
Sala widowiskowo-sportowa powinna powstać przy szkole podstawowej nr3 w Malborku.A co zrobił nasz włodasz.Wybudował duzy kurnik w tym miejscu.
Reasumując w chwili obecnej żadna duża sala w Malborku nie powinna powstać,gdyż w Malborku nie ma perspektyw na rozwój,jakiegokolwiek sportu i niestety tak jest nie tylko za czasów nam panującego.ale również. wszystkich poprzedników. Niech drodzy czytelnicy,tego artykułu zastanowią się ile w ostatnich latach,wyrzucono w błoto naszych pieniędzy na infrastrukturę sportową ,.posmiewisko na całą polskę stadion przy ulicy Toruńskiej,,lNiechodowisko na które co chwila wydaje się niepotrzebnie miliony,ściana wspinaczkowa komu służy.itd.Przytoczyłem kilka przykładów,.
malborczyk
malborczyk 18.05.2022, 22:07
Dlaczego łatanie dziur w nawierzchniach malborskich ulic zaczęto od ulicy Michałowskiego? Wprawdzie bardzo prowizorycznie i nieudolnie, ale jednak... Na pozostałych ulicach poza udeptaniem masy z worków próżno szukać śladów prac naprawczych, a raczej wiadomym jest, że im dłużej się zwleka tym uszkodzenia się pogłębiają. A późniejsze koszty naprawy rosną.
Oraz druga sprawa, czy zostały już zgłoszone do wykonawcy remontu ulicy Chrobrego zapadnięte i wystające studzienki, czy UM w ogóle ma świadomość tego stanu ulicy?