Wydanie nr 337/2022, Sobota 3.12.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Uniemir, Kasjan, Lucjusz, Franciszek, Kryspin, Ksawery, Atalia, Gerlinda, Biryn, Sofoniasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

AKTUALIZACJA. Malbork. Potrącił pieszego na czerwonym. Zobacz pełne nagranie wideo.

AKTUALIZACJA. Malbork. Potrącił pieszego na czerwonym. Zobacz pełne nagranie wideo. fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl Piotr Wąsowicz
Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie na przejściu dla pieszych na Alei Rodła w Malborku. Kierowca osobówki przejeżdżając na czerwonym świetle potrącił jedną z osób przechodzących po pasach.

 

AKTUALIZACJA. 5 listopada 2021 r. godz. 13.40

Jak informuje podkom. Katarzyna Marczyk z KPP w Malborku, ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych przez policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący osobową Skodą Rapid nie ustąpił pierwszeństwa 10-letniemu chłopcu, który znajdował się na przejściu dla pieszych.

- „Całe zdarzenie zauważył przejeżdżający przez Malbork st. sierż. Paweł Łyko z Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. Funkcjonariusz wybiegł ze swojego samochodu, udzielił chłopcu pierwszej pomocy oraz okrył go kocem termicznym” - informuje podkom. Marczyk. - „Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego 10-latek został zbadany i na szczęście nie odniósł obrażeń. St. sierż. Paweł Łyko na co dzień zajmuje się profilaktyką. Funkcjonariusz ukończył kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, dlatego podczas spotkań z młodzieżą szkolną przeprowadza także zajęcia związane z udzielaniem pierwszej pomocy”.

 

 

Zdjęcie st. sierż. Pawła Łyko w załączniku

 

W czwartek, 4 listopada br. około godz. 16 na Alei Rodła w Malborku na skrzyżowania z ulicą Mickiewicza kierowca samochodu osobowego zignorował czerwone światło i potracił jedną z osób prawidłowo przechodzących przez przejście dla pieszych. Po raz kolejny nasze kamery pogodowe Telewizji Malbork zarejestrowały całą sytuację.

Wkrótce więcej informacji.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Alicja
Alicja 06.11.2021, 09:51
A ta informacja to ma dotyczyć wypadku czy życiorysu pana policjanta?
Observer
Observer 04.11.2021, 22:52
Cwaniakowi mordercy - najwyższy wymiar kary ale organizacja ruchu do bani. Najpierw straż nie wiadomo po co blokuje wszystko a potem powinno się duuuużo dalej skierować cały ruch na prawy pas, tuż przed rozwidleniem na ten do skrętu w lewo.
Brak słow...
Brak słow... 04.11.2021, 19:08
Ze środkowego pasa chciał skręcić w lewo na czerwonym świetle???? Mam nadzieję ze jak wyjdzie z pierdla to zostanie mu tylko MZK !!!
Janusz
Janusz 04.11.2021, 18:26
zabrać prawko dożywotnio!