Wydanie nr 272/2023, Piątek 29.09.2023
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. Zagłosuj na najlepszą położną w konkursie Anioły – Rodzić po Ludzku.

  • Wydanie nr 272/2023
  • 18 pażdziernika 2021, 12:08
  • Szpital Polski w Sztumie
  • Wiadomości
Sztum. Zagłosuj na najlepszą położną w konkursie Anioły – Rodzić… fot. Szpital Polski w Sztumie
Renata Matysiak to położna, która od wielu lat pracuje w Szpitalu Polskim w Sztumie. Nominowana została w konkursie Anioły - Rodzić po Ludzku, którego celem jest wybór położnych, które z uwagą i troską towarzyszą kobietom oraz profesjonalnie wspierają je w okresie ciąży, porodu i połogu.

 

- „Pani Renata jest osobą ciepłą i otwartą. Swoje obowiązki wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu oraz cennym radom wiele z Pań łatwiej przeszło przez okres ciąży i połogu” - czytamy na profilu Szpitala Polskiego w Sztumie. - „Myślicie, że Pani Renacie należy się statuetka? My jesteśmy tego pewni, dlatego zachęcamy do oddania głosu w konkursie i zagłosowania na „naszą sztumską” położną!”.

 

Żeby wziąć udział w głosowaniu, należy wejść na stronę https://gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2021/?fbclid=IwAR2P71l4Ejj9BLA1uPt8FNiSoENk1Je74VZCrAnOBBB9QvHY8BJxf_VjmUQ

Następnie klikamy na różowy pasek pod zdjęciem z napisem: „Zagłosuj na położną” i wpisujemy nazwisko wybranej położnej. Po ukazaniu się imienia i nazwiska położnej, klikamy w nią.

 

- „Napisz, dlaczego głosujesz na tę położną. Kapituła wybiera Anioły na podstawie opinii, Twoje słowa mają znaczenie” - zachęca sztumski szpital.

 

Należy wypełnić wszystkie pola, łącznie z zaakceptowaniem wszystkich zgód. Na koniec klikamy na zielone pole: „Zagłosuj na: Renata Matysiak”. Głosowanie trwa do 27 października br.

Trzymamy kciuki!!!

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: FB Szpital Polski w Sztumie

 

Szpital Polski w Sztumie
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.