Wydanie nr 300/2021, Środa 27.10.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Frumencjusz, Sabina, Iwona, Wincenty, Siestrzemił, Manfred, Manfreda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Centrum operacyjne Facebooka otwarto w Gdańsku. Będzie pomagać MŚP w promocji.

  • Wydanie nr 300/2021
  • 28 września 2021, 11:17
  • pomorskie.eu
  • Wiadomości
Centrum operacyjne Facebooka otwarto w Gdańsku. Będzie pomagać MŚP w promocji. fot. pomorskie.eu
Społecznościowy gigant na siedzibę centrum operacyjnego wybrał biura w Olivia Centre w Gdańsku. Oddział będzie pomagać firmom z sektora MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw) w zakresie kampanii promocyjnych na Facebooku i aplikacjach z nim powiązanych. Na razie w centrum zatrudnionych jest 80 osób, ale do 2023 r. zespół rozszerzy się do 500 miejsc.

 

Olivia Centre to największe i najnowocześniejsze centrum biurowo-biznesowe w Trójmieście i  jedno z największych ośrodków IT w Polsce. Przypomnijmy, że poza Facebookiem biura w Gdańsku mają też: Amazon, Sii, Epam, InfoShare, InfoShare Academy oraz centrum IT Nordei.

 

 

 

Zrobią kampanie w social mediach.

Pomoc w zakresie kampanii marketingowych, rekrutacyjnych i sprzedażowych w oparciu o media społecznościowe będzie skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Początkowo wsparcie będzie udzielane w językach polskim i rosyjskim. Docelowo usługi będą obejmować też języki: czeski, węgierski, rumuński, niemiecki i angielski. Wsparcie dotyczyć będzie wszystkich platform komunikacyjnych i społecznościowych zarządzanych przez Facebooka. Chodzi o:  Facebook, WhatsApp, Instagram i Messenger. Zarządzaniem lokalnym biurem zajmie się firma Telus International.

 

- „Cieszymy się, że jeden z najbardziej znanych brandów konsumenckich na świecie oficjalnie ogłosił współpracę z Telus, i to współpracę nakierowaną na rozwój biznesu, czyli małe i średnie firmy oraz reklamodawców” – mówi Maciej Kotarski, dyrektor działu komercjalizacji Olivia Centre. – „Olivia jest najbardziej prestiżową destynacją dla biznesu w Polsce Północnej, a ze względu na skalę i możliwości wzrostu jest najczęściej wybierana przez największe firmy światowe na lokalizację swoich centrów operacyjnych. Z olbrzymią satysfakcją odbieramy to, że kolejny rezydent Olivii będzie prowadził stąd obsługę całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej”.

 

 

 

 

Źródło: pomorskie.eu

pomorskie.eu
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.