Wydanie nr 268/2021, Sobota 25.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Chciał skoczyć z balkonu na 6 piętrze.

Malbork. Chciał skoczyć z balkonu na 6 piętrze. fot. Widz TvRegionalna24.pl
Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie. Służby ratunkowe dostały zgłoszenie, że w jednym z budynków przy ulicy Sienkiewicza w Malborku mężczyzna chce popełnić samobójstwo.

 

W niedzielę, 5 września o godz. 14.05 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Malborku przyjął zgłoszenie o próbie samobójczej mężczyzny, który stał na balkonie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Malbork. Policjanci byli już obecni. Z informacji, jakie ratownicy uzyskali od świadków wynikało, że mężczyzna chciał skoczyć z balkonu znajdującego się na VI piętrze budynku. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

 

- „Policjanci na balkonie zastali wzburzonego mężczyznę. Młody człowiek, po rozmowie z funkcjonariuszami powrócił z balkonu do mieszkania, a następnie mundurowi przekazali go pod opiekę wezwanego na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego” - informuje asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku.

 

Po 26 min. zakończono działania, w których brało udział 5 ratowników.

 

Mieszkańcy okolicznych bloków opowiadają, że mężczyzna dość często w ostatnim czasie zakłócał nie tylko ciszę nocną na osiedlu, ale również zdarzało mu się krzyczeć pod blokami w ciągu dnia. Inni wskazywali, że mężczyzna widziany był, gdy kopał zaparkowane samochody i rzucał kamieniami w szyby okolicznych budynków.

 

 

 

 

Zdjęcia: widzowie TvRegionalna24.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Anna
Anna 11.09.2021, 16:53
na miejscu policji i straży pożarnej w tym wypadku nie spieszyłabym się. jednego wariata mniej.Tylko ,że on nie chciał skoczyć bo do przyjazdu wszystkich służb mogłby kilka razy to zrobić. wielka szkoda,że zaniechał swojego czynu.
i po co ??
i po co ?? 06.09.2021, 21:52
... a już była nadzieja.
Sienkiewicza
Sienkiewicza 06.09.2021, 19:28
"Mieszkańcy okolicznych bloków opowiadają, że mężczyzna dość często w ostatnim czasie zakłócał nie tylko ciszę nocną na osiedlu, ale również zdarzało mu się krzyczeć pod blokami w ciągu dnia."
Taa.. Mieszkamy tu prawie 3 lata i przez ten cały czas go było słychać. A nie przez ostatni czas.
Porządek by w końcu zrobili. A policja udaje że nie widzi lub odprowadza tylko do domu. Pouczenie tylko dostają..
Maxikaz
Maxikaz 06.09.2021, 17:42
To nic z nimi nie można zrobić np. Eksmitowac
zbijan1
zbijan1 06.09.2021, 17:21
Ojciec i syn-patologia jakich mało-rozwalają drzwi wejściowe w bloku.Synek wypchnął okno ze środkowej klatki ,spadło blisko przechodzącej kobiety.Naćpa się i jak nie ma już siły krzyczeć to wyje jak małpa.Jedna patologiczna rodzinka zakłóca życie prawie dwustu rodzinom z bloku na Sienkiewicza 28/29/30.A Policja jest zajęta kobietami na strajkach-tragedia-Polska PIS...