Wydanie nr 274/2022, Sobota 1.10.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policjanci apelują - młodość nie zwalnia z myślenia!

  • Wydanie nr 274/2022
  • 9 lipca 2021, 15:58
  • KWP Gdańsk
  • Na sygnale
Policjanci apelują - młodość nie zwalnia z myślenia! fot. KWP Gdańsk
Wakacje to czas radości i beztroski. Większość z nas chce spędzić je tak, żeby mieć piękne wspomnienia. Planujemy wypoczynek w różnych częściach kraju i świata. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku rozpoczyna kampanię „Młodość nie zwalnia z myślenia” od spotu, który ma być przestrogą dla nierozważnych i bezmyślnych zachowań nad wodą.

 

Każdy z nas ma swój plan na spędzanie czasu wolnego podczas urlopu. Jedni udają się na zorganizowane wyjazdy wakacyjne, inni spontanicznie realizują swoje pomysły. Należy jednak zawsze pamiętać o bezpieczeństwie i rozwadze. Najważniejsze żeby czas odpoczynku i zabawy nie zamienił się w zdarzenie z tragicznym skutkiem. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, będą realizować kampanię „Bezpieczne wakacje”, od serii materiałów filmowych ze specjalnym przesłaniem. Pierwszy spot dotyczy utonięć.

 

 

 

Od rozpoczęcia wakacji doszło już do wielu rodzinnych tragedii. Od 1 czerwca do 8 lipca br. odnotowaliśmy 7 utonięć, a od początku roku aż 19 osób w ten sposób straciło życie.

 

 

 

Piękna pogoda i upały zachęcają do tego, żeby korzystać z kąpieli wodnych i słonecznych, jednak wielokrotnie są to zachowania nieodpowiedzialne, a spożywany przy tej okazji alkohol, ma często tragiczne skutki. Młodość nie zwalnia z myślenia, daj sobie szansę, przeżyj!

 

 

 

 

Informację i materiały przekazała: st. asp. Karina Kamińska, Zespół Prasowy KWP w Gdańsku

 

KWP Gdańsk
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.