Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stegna. Wjechał na chodnik i potrącił pieszych.

  • Wydanie nr 266/2021
  • 9 lipca 2021, 14:27
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
Stegna. Wjechał na chodnik i potrącił pieszych. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach popołudniowych w miejscowości Stegna. Kierujący osobówką na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na chodnik, potrącając dwoje idących chodnikiem pieszych.

 

W czwartek, 8 lipca br. po godzinie 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Stegna. Dyżurny natychmiast skierował na miejsce funkcjonariuszy. Policjanci na miejscu zdarzenia wyjaśniali przyczyny wypadku, ruch był zablokowany w obu kierunkach.

 

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierujący pojazdem BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na chodnik, potrącając dwoje idących chodnikiem pieszych. Mężczyzna i kobieta zostali przewiezieni do szpitala w Elblągu, w tym mężczyzna z ciężkimi obrażeniami.

 

 

 

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, sporządzili oględziny miejsca zdarzenia, przy pomocy technika kryminalistyki, szkic sytuacyjny, a także dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze sprawdzili na trzeźwość uczestników zdarzenia – wszyscy byli trzeźwi. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: sierż. szt. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
???
??? 09.07.2021, 23:09
Dzień wcześniej poważny wypadek w Stegnie spowodowała 19-latka, teraz ten 21-letni szczawik w BMW. Kto te dzieci nie nauczył szacunku do życia i wyposażył w drogie zabawki, którymi robią krzywdę innym ? System szkolenia kierowców w Polsce jest tragiczny. Dlaczego młodzi kierowcy bez doświadczenia wożą innych ?