Wydanie nr 269/2022, Poniedziałek 26.09.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta Malborka? – pyta mieszkaniec.

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta Malborka? – pyta mieszkaniec. fot. TvRegionalna24.pl
Do redakcji TvRegionalna24.pl mieszkańcy Malborka zwracają się naprawdę z różnymi problemami i sprawami dotyczącymi życia w naszym mieście. Jedni zwracają uwagę na infrastrukturę, inni budynki, a są tacy, których interesują ludzie w szerokim tego słowa pojęciu. Wścibstwo czy zaspokojenie zwykłej ludzkiej ciekawości? A można mieć komuś za złe, że na temat swojego miasta chce wiedzieć jak najwięcej?

 

Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile osób zatrudnionych jest w Urzędzie Miasta Malborka? Okazuje się, że jeden z naszych czytelników i owszem, zastanawiał się. Wysłał do nas nawet w związku z tym pytanie, bo chce wiedzieć ile osób zatrudnionych jest w magistracie i czy są osoby na tzw. „śmieciówkach”?

W związku z tym zwróciliśmy się z pytaniem do malborskiego magistratu. W odpowiedzi z dnia 22 czerwca br. zastępca burmistrza, Jan Tadeusz Wilk napisał, że „Urząd Miasta Malborka zatrudnia na podstawie umowy o pracę 146 pracowników, na podstawie umowy zlecenia 2 osoby”.


 

 

Państwa pytania kierujemy do Burmistrza Malborka przez platformę e-PUAP, ponieważ nie chcemy, by te wysyłane drogą mailową po drodze do właściwego odbiorcy magistratu ginęły. Choć i na te pytanie nie otrzymaliśmy wszystkich odpowiedzi...

 

PRZYPOMINAMY:

Udzielenie informacji publicznej zgodnie z art. 14 ustawy o dostępie do informacji publicznej, powinno zasadniczo nastąpić w terminie 14 dni od chwili wpłynięcia wniosku.


 


 

W każdym razie nadal będziemy wysyłali pytania mieszkańców do Burmistrza. Miejmy nadzieję, że częstotliwość odpowiedzi ulegnie diametralnej zmianie.

Zastanawiające jest również to, że w zasadzie w większości przypadków na nasze pytania odpowiada Zastępca Burmistrza. Czy Burmistrz nie wie nic na temat działalności swojego Urzędu? A może to już jakieś przygotowania gruntu do objęcia sterów przez Zastępcę przy okazji kolejnych wyborów samorządowych?


 


 

Czekamy na kolejne pytania od mieszkańców. Piszcie, o co chcielibyście zapytać naszych włodarzy.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zadaj pytanie Burmistrzowi


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jan
Jan 01.08.2021, 08:48
Urząd Miasta Malbork to tak jak w Pisie jak swój albo z rodziny same POCIOTKI to się znajdzie etat i krzesło się dostawi Żenada a jak trzeba coś załatwić to brak kompetentnych urzędników CIEPLE POSADKI Z PODATKOW DLA NIEROBOW
Dramat
Dramat 20.07.2021, 12:18
Charzewski kompletnie nie dba o kasę w mieście a w szczególności o podatki. Miasto umiera totalna sypialnia, nic dla młodych mieszkańców.
...
... 12.07.2021, 06:43
Wszystkie miasta idą jak przysłowiową burza a przez takie naprawianie kręcenie w silniku w tym mieście silnik samochodowy jeździ jak traktor w małym pegeerze.
...
... 11.07.2021, 22:05
Ludzie przestańcie pisać w komentarzach na burmistrza tak wybraliście to macie w tym mieście też wybrałem usługi mechanika napisali w opiniach że najlepszy w mieście po remoncie silnika samochód jeździ jak traktor w pegeerze.
Ziom
Ziom 10.07.2021, 18:53
Urząd Pracy.... największe siedlisko leni i darmozjadów... 90 % do redukcji !!!
Fan club piaski
Fan club piaski 08.07.2021, 08:54
Ja tam pracuję razem z żoną i teściową i nie uważam że jest tam za dużo pracowników
Piotr
Piotr 08.07.2021, 07:58
program rodzina na swoim?
...
... 07.07.2021, 23:31
Moim zdaniem w tym mieście nie którzy mieszkańcy mają trudności z odróżnienianiem kolorów białe to białe zielone to zielone czarne to nie buraczkówe różowe to nie czerwone czarne buraczkówe czy zielone tylko RÓŻOWE i tak można 1000 razy napisać a i tak nie rozumieją kiedyś takim na pegerowskich zabawach wytłumaczyli takim ręcznie może kiedyś zrozumieją że np. Wrocław to nie "Warszawa" i inne można tak 1000 powtarzać a i tak nie rozumieją.
...
... 07.07.2021, 21:21
Kiedyś chodziłem do szkoły w tym mieście i jak czytam komentarze że w tym mieście nic się nie dzieje cienko oceniają pracę burmistrza brak nowych pomysłów ....Inne miasta rosną jak grzyby po deszczu i ciasto drożdżowe a prace jak oceniają w komentarzach .... Moim zdaniem nie wszyscy mieszkańcy miasta mieszkanki są źli nie można wszystkich źle oceniać fakt kilku mechaników zagrało mi na nerwach , " kierowcy" i ich siedzenie na tylnim zderzaku głupkowate tłoki w kolejkach sklepowych granie na nerwach zostawiam to bez komentarza( ja wiem o co chodzi i tak dalej) ale moim zdaniem nie wszyscy mieszkańcy miasta są źli ale jak czytam te komentarze że w tym mieście jest jak jest zrozumiałem że prace nie którzy mieszkańcy oceniają jak pracę w filmie (fantozzi znów w tarapatach 1983) czas na dobre inne zmiany.
Krzyżak
Krzyżak 07.07.2021, 18:44
Takie pytania zawsze budzą emocje...A moze redaktor zerknie ilu pracowników ma np. Tfu" urzad pracy'...????!! Legenda głosi,że ktoś tam znalazł pracę...A forma zamkniętych drzwi ,czytaj praca zdalna najlepiej im pasuje !!!! A idźmy dalej ZUS ??? ILU ? skarbówka ilu ??????? Ba A I po co tyłu??????13 ,14 , nagrody...Za co pytam za co ??????nic nie produkują nic nie wnoszą!? Mało tego jak za gorąco pracują po 4h ...co to sierociniec ???czy jakieś żarty?! Robol 12 h czy słońce czy deszcz ...musi tyrać !może szefowie coś odpowiedzą bo to jedna wielka kpina !
gość
gość 07.07.2021, 18:40
Taki duży budynek to pracuje dużo ludzi. Kiedyś chodziłem do szkoły w tym mieście i dlatego nie przekreślam mieszkańców miasta ciągle słyszę że miasto się nie rozwija ciągle narzekają na burmistrza brak nowych pomysłów zmian kiedyś byłem można napisać hipisem ale jak po kilkunastu latach słyszę że co nie którzy w tym mieście tęsknią nie za komuną tylko punk rokiem śmiać mi się chcę bezsens bez sera nie jestem ekspertem poznałem kiedyś dużo kobiet w moim życiu agencje towarzyskie i ogłoszenia towarzyskie i moim zdaniem jak brak nowych pomysłów i zmian moim zdaniem nie którzy mieszkańcy miasta się nie rozwijają stoją w miejscu moja podpowiedz jak brak nowych pomysłów zmian moim zdaniem nie którzy mieszkańcy chyba chorują na tzw. włoską chorobę brak miłości była taka reklama w tv. jak poprawić popęd i zmiany murowane.
Ricardo
Ricardo 06.07.2021, 22:44
A znajdzie burmistrz jeszcze miejsca dla pracowników PEMALU?
Aga
Aga 06.07.2021, 21:52
A czemu urzędnicy po korytarzach poruszajà się bez maseczek ? Jeżeli od petentòw tego wymagajà. A jak przez nich będzie IV fala to potem im jest wygodnie siè zamknàć bo potem połowe urzędnikôw np kończy prace albo w czasie pracy załatwia prywatne rzeczy, chodzi po galeriach , rynku itp
To jest sprawiedliwość a załatwić u nich sprawe to dopiero majà czas
Ewa z dziećmi
Ewa z dziećmi 06.07.2021, 16:48
Kiedy będzie basen Aquapark na Parkowej?
Ania
Ania 06.07.2021, 22:32 (odpowiedź do Ewa z dziećmi )
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko niewłaściwi ludzie na stanowiskach.
xs
xs 06.07.2021, 16:15
odpowiedzi na tego typu pytanie dostępne są na bipach, ale komu by się chciało odpalać komputer i internet