Wydanie nr 269/2022, Poniedziałek 26.09.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Rock Opera Krzyżacy w wykonaniu młodzieży ponownie na deskach Karwanu.

Malbork. Rock Opera Krzyżacy w wykonaniu młodzieży ponownie na deskach Karwanu. fot. Archiwum TvMalbork.pl
W sobotę zarówno mieszkańcy naszego miasta, jak i turyści będą mieli okazję ponownie zobaczyć spektakl „Rock Opera Krzyżacy jr.” w wykonaniu malborskiej młodzieży. Trwają właśnie ostatnie próby.

 

W sobotę, 10 lipca br. o godz. 16 i 19 na deskach zamkowego Karwanu zobaczyć będzie można ponownie spektakl „Rock Opera Krzyżacy jr.”. Młodzież ze studia wokalnego „Balbiny” i I LO, tancerki z zespołu „Bursztynki” oraz instrumentaliści przygotowują się już do występu. 

Bilety na przedstawienie w cenie 20 zł normalny i 10 zł ulgowy do nabycia w kasie Muzeum Zamkowego w Malborku lub on-line na stronie https://bilety.zamek.malbork.pl/termin.html?id=58&date=2021-07-10.

 

 

 

Spektakl zrealizowany został przez Malborskie Centrum Kultury i Edukacji. Widowisko z niezwykle ciekawą i nowoczesną scenografią multimedialną oparte jest na przedstawieniu KRZYŻACY ROCK-OPERA, do którego libretto napisał Marcin Kołaczkowski. Autorem muzyki jest Hadrian Filip Tabęcki, a słowa pieśni napisał Jacek Korczakowski. Było wielkim wydarzeniem artystycznym 2019 r. oraz ogromnym sukcesem wykonawców. Przedstawienie wyreżyserowała Maria Seibert we współpracy z Violettą Jankowiak, Agatą Kujawą i Tadeuszem Seibertem. Libretto zaadoptowały Maria Keńska-Wyszyńska i Monika Pozorska.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Miasta Malborka

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.