Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MOW NEWS. Dziennikarskie szlify, odcinek 11 - Jarosław Dymek.

MOW NEWS. Dziennikarskie szlify, odcinek 11 - Jarosław Dymek. fot. TvRegionalna24.pl
Mimo rozpoczętych wakacji, zachęcamy wszystkich do kolejnego odcinka cyklu pn. „Dziennikarskie szlify”, podczas którego młodzi redaktorzy z Młodzieżowego Ośrodka Młodzieży w Malborku podejmują ciekawe rozmowy ze znanymi osobami ze świata kultury, sportu i polityki.

 

Siłą Jarosława Dymka wchodzimy w drugą dziesiątkę odcinków waszego ulubionego cyklu pn. „Dziennikarskie szlify”. Do udziału w dzisiejszym programie zaprosiliśmy jedynego malborczyka, który ma na swoim koncie tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy i Mistrza Świata. On odwzajemnił się nam gościną w swoim domu oraz opowiedzeniem mnóstwa fantastycznych historii.

 

 

 

Nazwisko naszego bohatera jest od lat synonimem sportu, który uprawiał. Do dzisiaj, kiedy myślisz strongman, mówisz Jarosław Dymek, a kiedy myślisz Jarosław Dymek, mówisz strongman. Z jednym z najwybitniejszych zawodników w historii swojej dyscypliny porozmawialiśmy o jego niezwykle bogatej karierze, największych sukcesach, drodze na szczyt, zadziwiających miejscach, które odwiedził i wyjątkowych ludziach, których poznał. A wszystko to w otoczeniu setek medali i pucharów, które nasz Wychowawca zdołał przez lata zgromadzić.

 

 

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Malborku

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Alf
Alf 06.07.2021, 11:47
Ale Jarek się zestarzał, szok....