Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. Podczas kłótni złamał matce rękę – grozi mu do 5 lat więzienia.

  • Wydanie nr 269/2021
  • 11 czerwca 2021, 07:58
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Sztum. Podczas kłótni złamał matce rękę – grozi mu do 5 lat więzienia. fot. KPP Sztum
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 44-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoimi rodzicami. W trakcie policyjnej interwencji, mężczyzna znieważył funkcjonariuszy i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 6 czerwca br.. Policjanci z Posterunku Policji w Starym Targu otrzymali zgłoszenie, że syn stosuje przemoc wobec swoich rodziców. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres. Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali matkę 44-latka, której w trakcie kłótni syn złamał rękę. Policjanci natychmiast udzielili pomocy przedmedycznej i wezwali karetkę, a potem poszli do 44-latka, który był w pokoju.

 

Mężczyzna nie chciał rozmawiać z funkcjonariuszami oraz zachowywał się w stosunku do nich wulgarnie. Był pod wpływem alkoholu. 44-latek został poinformowany, że zostanie zatrzymany w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej swojej matki. Kiedy mężczyźnie założono kajdanki na ręce trzymane z tyłu, nagle rzucił się na funkcjonariusza naruszając jego nietykalność cielesną. Agresor został szybko obezwładniony i przewieziony do sztumskiej jednostki. Mężczyzna nie zaprzestał i w dalszym ciągu był agresywny, gdzie przeklinał i znieważał policjantów.

 

 

 

 

44-latek usłyszał już zarzuty stosowania przemocy fizycznej i psychicznej nad swoimi rodzicami, znieważenia funkcjonariuszy oraz naruszenia nietykalności jednego z nich. Wobec mężczyzny prowadzone jest wcześniejsze postępowanie, również za przemoc psychiczna i fizyczną wobec rodziców.

 

W środę, 9 czerwca br. Sad Rejonowy w Kwidzynie zastosował wobec 44-latka tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa, mieszkańcowi gm. Stary Targ grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: st. sierż. Paweł Łyko, oficer prasowy KPP Sztum

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Siesta
Siesta 11.06.2021, 17:06
Co to za menda ze starego targu.?