Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Poszukiwany był za kradzieże i czynną napaść na policjanta.

  • Wydanie nr 213/2021
  • 31 maja 2021, 10:20
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Nowy Dwór Gdański. Poszukiwany był za kradzieże i czynną napaść na policjanta. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Kryminalni zatrzymali poszukiwanego trzema listami gończymi. W wyniku prowadzonych działań policjanci ustalili, że podejrzany o włamanie do jednego ze sklepów mężczyzna przebywa na terenie Nowego Dworu Gdańskiego.

 

1 maja br. doszło do kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów w Nowym Dworze Gdańskim. Sprawca dokonał kradzieży wyrobów tytoniowych o wartości 3,5 tys. zł.

 

W środę, 26 maja br. funkcjonariusze ustalili, że podejrzany mężczyzna, mieszkaniec Zabrza ma przebywać na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Policjanci natychmiast rozpoczęli działania, podczas których na jednej z ulic Nowego Dworu Gdańskiego zauważyli podejrzanego 22 - latka. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji. W trakcie przeszukania mężczyzny oraz jego podręcznych przedmiotów funkcjonariusze znaleźli przy nim zawiniątko w folii aluminiowej z zawartością suszu roślinnego, koloru brunatno – zielonego. Po przeprowadzonym badaniu narkotesterem potwierdzono, że 22 - latek posiadał przy sobie 0,25 gramów marihuany.

 

 

 

Mężczyzna był również ścigany trzema listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Zabrzu. 22 - latek ma na koncie czynną napaść na funkcjonariusza publicznego, znieważenie funkcjonariusza publicznego, groźby karalne i kradzieże. Mężczyzna już usłyszał zarzut, następnie trafi do aresztu w związku z wydanymi listami gończymi, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: st. sierż. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.