Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. Zmiana warty w policji - Komendant insp. Tomasz Czaja odszedł na emeryturę.

  • Wydanie nr 267/2021
  • 19 maja 2021, 13:19
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
Sztum. Zmiana warty w policji - Komendant insp. Tomasz Czaja odszedł na emeryturę. fot. KPP Sztum
W poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Sztumie odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego Komendanta, insp. Tomasza Czaję. Jednocześnie odczytano rozkaz o powierzeniu obowiązków nowemu Komendantowi, mł. insp. Robertowi Sarpaliusowi.

 

W poniedziałek, 17 maja br. w Komendzie Powiatowej Policji w Sztumie odbyła się uroczysta odprawa, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku, nadinsp. Andrzej Łapiński pogratulował i podziękował odchodzącemu ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie, insp. Tomaszowi Czai.

 

 

 

 

W uroczystości tej uczestniczyli pierwszy zastępca KWP, insp. Krzysztof Kozelan, Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Gdańsku, nadkom. Krzysztof Zieliński, przewodniczący ZW NSZZP województwa pomorskiego, nadkom. Józef Partyka, kapelan sztumskiej jednostki oraz reprezentujący starostę, członek zarządu powiatu sztumskiego.

 

 

 

 

Pożegnanie insp. Tomasza Czai rozpoczęło się, zgodnie z ceremoniałem policyjnym, od meldunku i wniesienia sztandaru Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. Podczas uroczystości odbyło się również uroczyste wprowadzenie i powierzenie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie, mł. insp. Robertowi Sarpaliusowi, dotychczasowemu naczelnikowi Wydziału Konwojowo - Ochronnego KWP w Gdańsku.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: sierż. szt. Paweł Łyko, oficer prasowy KPP Sztum

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.