Wydanie nr 126/2021, Czwartek 6.05.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Judyta, Ewodia, Teodor, Gościwit, Benedykta, Ewodiusz, Jurand, Jan, Jakub, Dawid, Miłodrog, Małgorzata, Domagniew, Placyd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rozpoczął się maturalny maraton 2021. Zobacz materiał wideo

Podobnie, jak w ubiegłym roku, również tegoroczna matura przejdzie do historii polskiej oświaty. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa i wprowadzonych w związku z nią obostrzeń podczas egzaminu dojrzałości. Na szczęście w tym roku matury rozpoczęły się zgodnie z wieloletnią tradycją w maju, chociaż trudno doszukać się w krajobrazie kwitnących kasztanów.

Parking szkolny na Wojska Polskiego w Malborku ponownie zapełnił się po brzegi. Nie ma co ukrywać, to znak, że rozpoczęły się matury. W związku z sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, również w tym roku egzaminy odbywają się w mniejszych salach, z zachowaniem odpowiednich odległości stolików. Przed wejściem na teren szkoły uczniów obowiązuje dezynfekcja rąk i maseczka zakrywająca usta i nos. Podczas samego egzaminu jednak nie jest konieczna. Wszystkie działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły podczas egzaminu maturalnego.

Trzymamy kciuki za wszystkich!

 

---

reklama

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.