Wydanie nr 163/2021, Sobota 12.06.2021
imieniny: pokaż (16 imion)Wyszemir, Onufry, Władysława, Jarogniewa, Narcyz, Antonina, Leon, Jan, Jarogniew, Leona, Celestyna, Władysław, Tadea, Placyd, Piotr, Ewa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Wtargnął do mieszkania i pobił lokatora.

  • Wydanie nr 163/2021
  • 21 kwietnia 2021, 13:08
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Wtargnął do mieszkania i pobił lokatora. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwa naruszenia miru domowego oraz uszkodzenia ciała. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zatrzymany obywatel Mołdawii najpierw wtargnął do pokoju wynajmowanego przez pokrzywdzonego, a następnie go pobił. Dodatkowo mundurowi podczas zatrzymania 45-latka zabezpieczyli 4 sztuki amunicji, na którą mężczyzna nie miał zezwolenia. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

 

W sobotę, 17 kwietnia br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali zgłoszenie od obywatela Ukrainy, że 2 dni wcześniej do pokoju wynajmowanego przez pokrzywdzonego wtargnął sprawca, który miał go pobić. Mundurowi po ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

 

 

 

 

Kryminalni zajmujący się tę sprawa ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 45-letni obywatel Mołdawii. Jeszcze w dniu zgłoszenia funkcjonariusze ustalili, gdzie zamieszkuje poszukiwany przez nich mężczyzna i go zatrzymali. Stróże prawa podczas zatrzymania 45-latka w wynajmowanym przez niego mieszkaniu znaleźli 4 sztuki amunicji, na którą mężczyzna nie miał wymaganego zezwolenia. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a amunicja została zabezpieczona.

 

 

 

 

Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych zatrzymany obywatel Mołdawii został doprowadzony do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia miru domowego, uszkodzenia ciała oraz posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Za te przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

 

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.