Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Okradł i pobił mężczyznę w salonie gier. Grozi mu do 10 lat więzienia.

  • Wydanie nr 261/2021
  • 7 kwietnia 2021, 10:17
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Okradł i pobił mężczyznę w salonie gier. Grozi mu do 10 lat więzienia. fot. KPP Tczew
Kryminalni zatrzymali 37-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym z tczewskich salonów gier. Według ustaleń mundurowych sprawca najpierw ukradł kurtkę z pieniędzmi, a następnie pobił pokrzywdzonego, który próbował odzyskać swoją własność. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej, za co sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

W zeszłym tygodniu kryminalni z Tczewa ustalili, że 24 marca br. na terenie jednego z salonów gier doszło do przestępstwa kradzieży rozbójniczej. Mundurowi zajmując się tą sprawą ustalili, że sprawca po wejściu do kasyna ukradł kurtkę z pieniędzmi, a następnie pobił pokrzywdzonego, który próbował odzyskać swoją własność. W związku z zaistniałym przestępstwem policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, gdzie powstały straty na kwotę prawie 8,5 tys. zł. Funkcjonariusze zajmujący się wyjaśnieniem tej sprawy ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 37-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego.

 

 

 

 

W piątek, 2 kwietnia br. funkcjonariusze ustalili, gdzie aktualnie przebywa podejrzewany mężczyzna. Zatrzymali go i doprowadzili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Później doprowadzili zatrzymanego mieszkańca powiatu tczewskiego do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej. Po przesłuchaniu prokurator zawnioskował do sądu o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Sąd przychylił się do tego wniosku i zastosował wobec 37-latka trzymiesięczny areszt. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Informację, zdjęcia i wideo przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.